Na ich walkę czeka cała Polska. Musieli ich rozdzielić szybą

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Clout MMA / Ważenie przed Clout MMA 4
YouTube / Clout MMA / Ważenie przed Clout MMA 4
zdjęcie autora artykułu

Już w sobotę (09.03) dojdzie do gali Clout MMA 4. W budzącym wiele emocji pojedynku zmierzą się Marcin Najman i Jacek Murański. W trakcie piątkowego ważenia między zawodnikami było widać złą krew, a ich face 2 face odbył się w specjalnej klatce.

W tym artykule dowiesz się o:

Konflikt pomiędzy Marcin Najman a Jackiem Murańskim trwa już od wielu miesięcy. Wielkie emocje wzbudziło więc ogłoszenie ich walki na gali Clout MMA 4. Zawodnicy zmierzą się w brutalnej formule "boksu ulicznego", w którym dozwolone będą m.in. ciosy łokciami i uderzenia głową, a wygrana jednego z nich może nastąpić tylko przez nokaut lub poddanie.

Na programach promujących galę między tą dwójką dochodziło już do rękoczynów. Z tego powodu ich spotkanie face 2 face w trakcie piątkowej ceremonii ważenia odbyło się w specjalnie przygotowanej klatce, o dwóch zawodników oddzielała od siebie szyba z pleksi.

Najman i Murański przez kilka minut obrzucali się wyzwiskami, a "El Testosteron" kilkukrotnie kopnął i uderzył szybę, próbując dostać się do rywala. Najman w pewnym momencie próbował też rzucić w niego mikrofonem podanym mu przez prowadzącego. Ostatecznie jednak konstrukcja spełniła swoje zadanie i tym razem udało się uniknąć rękoczynów.

ZOBACZ WIDEO: Brutalne słowa nt. polskiego pięściarza. "To powinien być absolutny koniec"

Pod koniec ceremonii wydarzyła się niespodziewana sytuacja. Prowadzący program Arkadiusz Pawłowski poinformował o "niepokojących informacjach" na temat Małgorzaty "Magical" Zwierzyńskiej, która miała zawalczyć z Marianną Schreiber. Co prawda nie podano żadnych dodatkowych szczegółów, jednak dziennikarze związani ze środowiskiem freak fightów informowali, że kontrowersyjna zawodniczka została aresztowana przez policję. Federacja Clout MMA jak dotąd nie przybliżyła dodatkowych szczegółów sprawy.

Według pierwotnego planu na sobotniej gali Clout MMA miało dojść do 10 walk. Transmisja wydarzenia odbędzie się za pośrednictwem systemu PPV. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki piątkowego ważenia.

Walka wieczoru: [MMA]: Lexy Chaplin 60,4 kg vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz 60,4 kg

Karta główna:

[DIRTY STREET BOX]: Marcin Najman 110,2 kg vs Jacek „Muran” Murański 101,6 kg [K-1, małe rękawice]: Dawid „Crazy” Załęcki 94,6 kg vs Patryk „Wielki Bu” Masiak 132,2 kg [K-1, małe rękawice]: Małgorzata Zwierzyńska 71,6 kg vs Marianna Schreiber 62,6 kg [MMA]: Michał „Zbuku” Buczek 81,8 kg vs Paweł „Major SPZ” Majewski 82,4 kg [MMA]: Adrian Cios 84 kg vs Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak 102 kg [DIRTY GLOVES BOX]: Daniel Omielańczuk 114,2 kg vs Kamil „King Kong” Minda 122,8 kg [MMA]: Piotr „Bestia” Piechowiak 106 kg vs Sebastian „Ztrolowany” Nowak 137,4 kg [MMA]: Piotr „Lizak” Lizakowski 66,4 kg vs Przemysław „Sequento” Skulski 84,8 kg [MMA]: Wojciech „Rekordzista” Sobierajski 83,2 kg vs Rafał „Boro” Borowski 90,6 kg

Czytaj też: Głośno o tym, co wydarzyło się w Warszawie. "Psychiatryk"  Dziś to jedna z najpiękniejszych Polek. Poznajesz?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty