Zmienił się nie do poznania. Rozpoznałbyś go dziś?

Właśnie skończył 38 lat, a jest w fenomenalnej formie fizycznej. Dzisiaj Sergio Ramos jest wzorem do naśladowania. Zobacz, jak kiedyś wyglądał obecny piłkarz Sevilli.

BZ
Sergio Ramos (rok 2007) Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: Sergio Ramos (rok 2007)

Na Instagramie śledzi go 63 mln osób i wiele kobiet uważa go za wzór idealnego mężczyzny. Sergio Ramos od lat nie oszczędza się na siłowni i widać efekty.

Był także współwłaścicielem sieci siłowni, a biznes założył z Rainerem Schallerem. Dokładnie rok temu ogłosił zamknięcie tego projektu, ponieważ w katastrofie lotniczej zginął Schaller.

"Niestety dzisiaj nadszedł czas, aby pożegnać się z kolejną częścią mojej przyjaźni z Rainerem, naszą siłownią Sergio Ramos by John Reed. Jak wiecie, Sergio Ramos Johna Reeda to projekt, który zrodził się z przyjaźni i wizji, którą dzieliliśmy z Rainerem. Straszna strata Rainera pozostawiła duży ślad i pomysł, który mieliśmy, nie mógł być już realizowany zgodnie z planem. Z tego powodu Grupa RSG i ja podjęliśmy decyzję o zakończeniu tego projektu i rozwiązaniu spółki za obopólnym porozumieniem" - napisał Ramos na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: Polacy zachwyceni po awansie na Euro 2024! Doceniają osiągnięcie kadry

38-letni dziś Ramos to jeden z najlepszych hiszpańskich obrońców w historii futbolu. Na koncie ma mistrzostwo świata, dwa tytuły mistrza Europy, cztery triumfy w Lidze Mistrzów czy pięć tytułów z Realem Madryt w La Liga.

Aż 180 razy wystąpił w reprezentacji Hiszpanii, strzelając 23 gole. Ostatni raz w narodowych barwach zagrał w 2020 roku.

Obecnie jest piłkarzem Sevilli.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×