Shakira pozbierała się po Pique. O tyle młodszy jest od niej nowy partner

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Kevin Mazur / Na zdjęciu: Lucien Laviscount i Shakira
Getty Images / Kevin Mazur / Na zdjęciu: Lucien Laviscount i Shakira
zdjęcie autora artykułu

Media rozpisywały się o rozstaniu Shakiry z Gerardem Pique. Piosenkarka znalazła pocieszenie w ramionach młodszego mężczyzny.

W tym artykule dowiesz się o:

Przez długi czas Shakira pojawiała się na salonach razem z legendą reprezentacji Hiszpanii i FC Barcelony. Głośny romans Gerarda Pique spowodował, że znane małżeństwo ostatecznie rozpadło się w czerwcu 2022 roku.

Kolumbijska gwiazda czuła się zdradzona przez emerytowanego piłkarza, czemu dała wyraz w jednej ze swoich piosenek. Po wielu miesiącach 47-latka publikując zdjęcie w mediach społecznościowych, właściwie potwierdziła, że ma nowego partnera.

Serce Shakiry skradł Luciene Laviscount. Co ciekawe, aktor jest aż o 16 lat młodszy od urodzonej w 1977 roku wybranki. Niemała różnica wieku nie stanowi jednak absolutnie żadnej przeszkody dla zakochanych. Dla porównania, Kolumbijkę ze wspomnianym Pique różniła pod tym względem dekada.

Laviscount wystąpił w teledysku razem z Shakirą. Aktor na pewno zyska rozpoznawalność dzięki związku ze starszą piosenkarką.

"Jej przyjaciele obawiają się, że on chce, żeby ludzie znali jego imię, a ona to zapewnia. Spotykają się, ale nie są jeszcze ze sobą zbyt blisko" - napisano w "Daily Mail".

ZOBACZ WIDEO: Osiągnął cel. Damian Janikowski potwierdza wielką walkę

Czytaj więcej: Została okrzyknięta "najpiękniejszą siatkarką świata". Tylko spójrz Nowy pomysł na biznes Sereny Williams. Można się było tego spodziewać

Źródło artykułu: WP SportoweFakty