Polska mistrzyni jest w ciąży. Wiadomo, który to tydzień

W tym sezonie Martyna Derlat nie będzie startować w zawodach bikini fitness. Sportsmenka poinformowała swoich fanów, że oczekuje narodzin dziecka.

Martyna Derlat Instagram / martyna_derlat / Na zdjęciu: Martyna Derlat

"Wszystko w życiu ma swój rytm. Zapraszam w moją nową podróż" - tak rozpoczęła swój najnowszy wpis na Instagramie Martyna Derlat, polska zawodniczka bikini fitness, mieszkająca na co dzień w Anglii.

"Nie wolno się bać, wszystko ma swój czas, dlatego nie mogę doczekać się swojego nowego początku tam, gdzie zmierzam" - dodała sportsmenka, której profil na Instagramie obserwuje ponad 32 tys. internautów.

Do takiego wpisu, dotyczącego ciąży fitnesski, Martyna Derlat dołączyła zdjęcie z siłowni w dwóch różnych odsłonach. Po lewej możemy zobaczyć sportsmenkę w czasach najlepszej formy sportowej, a po prawej z ciążowym brzuszkiem.

Fani nie mają wątpliwości, że na obu zdjęciach Polka prezentuje się przepięknie. W komentarzach nie zabrakło również wielu gratulacji dla fitnesski z racji ciąży.

"Trzymam kciuki" - tak skomentowała post swojej koleżanki ze sceny Renata Nowak, miss Polski z 2005 roku i jedna z najlepszych polskich zawodniczek bikini fitness.

W hasztagach, które Martyna Derlat dołączyła do posta, możemy przeczytać, że fitnesska jest w 10 tygodniu ciąży.

Czytaj także: "Musicie zrozumieć". Jeszcze raz zabrała głos nt. rozstania

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×