Reprezentant Polski został ojcem. Zobacz pierwsze zdjęcie córeczki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Bartłomiej Bołądź / Bartłomiej Bołądź z żoną
Instagram / Bartłomiej Bołądź / Bartłomiej Bołądź z żoną
zdjęcie autora artykułu

Bartłomiej Bołądź od czwartku (4 kwietnia) spełnia się w roli ojca. Tego dnia na świat przyszła jego córka, Lea. Siatkarz w mediach społecznościowych zamieścił jej fotografię.

W tym artykule dowiesz się o:

O tym, że partnerka Bartłomieja Bołądzia jest w ciąży, wiadomo było od dłuższego czasu. Na początku lutego siatkarz pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie swojej żony z ciążowym brzuszkiem. Dwa miesiące później ich pociecha przyszła na świat.

Tą wiadomością Bartłomiej Bołądź pochwalił się za pośrednictwem Instagrama. Siatkarz dodał zdjęcie nowo narodzonej córeczki. "W końcu jest z nami" - czytamy (zobacz na końcu artykułu).

Tym samym można stwierdzić, że rok 2024 układa się dla reprezentanta Polski znakomicie. Nie dość, że został ojcem, to w życiu zawodowym również ma powody do zadowolenia. W lutym razem z Projektem Warszawa wygrał Puchar Challenge.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor NBA nie przestaje zadziwiać. Jak on to trafił?

To jednak nie wszystko. Jego ekipa jest już pewna awansu do fazy play-off PlusLigi. Na koniec rundy zasadniczej zajmie trzecie miejsce (ostatnie spotkanie z Exact Systems Hemarpolem Częstochowa nic w tej sytuacji już nie zmieni).

Dodajmy, że Bołądź jest czwartym najlepiej punktującym zawodnikiem PlusLigi. Na mecz zdobywa średnio 17,29 punktu. Nie będzie zatem zaskoczeniem ewentualne powołanie od Nikoli Grbicia do reprezentacji Polski na 2024 rok.

Bartłomiej Bołądź
Bartłomiej Bołądź

Zobacz także: Narzeczona bramkarza Newcastle wyżaliła się na łamach tabloidów. Nie zgadniesz, o czym mówiła Lewandowska pokazała zdjęcie Roberta z córkami, a tam... Musisz przyjrzeć się dokładnie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty