Ma dwie córki. Lewandowski zdradził, czy chce mieć jeszcze syna

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / WP SportoweFakty/ instagram.com/rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski (w ramce: Lewy z rodziną)
YouTube / WP SportoweFakty/ instagram.com/rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski (w ramce: Lewy z rodziną)
zdjęcie autora artykułu

Robert Lewandowski w wywiadzie z Piotrem Koźmińskim był pytany m.in. o to czy razem z żoną myślą o kolejnym potomku. - Nie mówię "nie", nie mówię "tak" - przyznaje.

Napastnik FC Barcelony i reprezentacji Polski Robert Lewandowski udzielił obszernego wywiadu dziennikarzowi WP SportoweFakty Piotrowi Koźmińskiemu (patrz wideo poniżej).

Jedno z pytań naszego kolegi redakcyjnego dotyczyło tego, jak kapitan Biało-Czerwonych spełnia się w roli rodzica. Lewandowscy wychowują dwie córki - Klarę (dziewczynka 4 maja będzie obchodzić swoje 7. urodziny) i młodszą od niej o trzy lata Laurę.

- Jakim jestem rodzicem? Ja jestem bardziej z tych surowych, Ania (Lewandowska - przyp. red.) jest bardziej rozpieszczająca. Staram się być może nie zbyt surowy, ale czasami wymagający w kontekście tego, żeby dzieciaki wiedziały, co mogą zrobić, czego nie. Zdecydowanie to ja w rolę złego policjanta czasami muszę wejść. Wolę czasami zrobić to wcześniej niż za późno - przyznał 35-letni Lewandowski.

Czy "Lewemu" marzy się też syn, który w przyszłości poszedłby w jego ślady, jeśli chodzi o karierę piłkarską?

- Powiem Ci, że jestem dumny z tego, że mam dwie córki. To jest super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć chłopaka. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię "nie", nie mówię "tak". Ania też w tym ważną rolę pełni. Zobaczymy. Kompletnie do tego tematu nie podchodzimy tak, że jest tu presja - podsumował 148-krotny reprezentant Polski.

Największe gwiazdy współczesnego futbolu - Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi - mają synów (słynny Argentyńczyk nawet trzech), którzy od najmłodszych lat uprawiają piłkę nożną.

Zobacz: Wspomina, co się działo z Lewandowskim. "Robert stracił wiarę" Piękny widok. Gwiazdy za Lewandowskim

ZOBACZ WIDEO: Szaleństwo po awansie na Euro 2024. Co za obrazki!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty