Ma zjawiskową partnerkę. Pod wspólnym zdjęciem roi się od komentarzy

Krzysztof Radzikowski opublikował w sieci migawkę, na której zapozował razem z ukochaną. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Nic w tym jednak dziwnego - para prezentuje się znakomicie!

MD
Krzysztof Radzikowski Instagram / Krzysztof Radzikowski
Partnerką Krzysztof Radzikowski jest Michalina Pyszkiewicz. Zakochani często pokazują się razem w internecie - chętnie publikują migawki z różnych miejsc.

Tym razem były strongman, a obecnie gwiazdor programu TTV "Googlebox. Przed telewizorem", pokazał fotografię z wyjazdu do Gdyni.

"Udany weekend w Trójmieście" - napisał Radzikowski.

"Radzik" z ukochaną zapozował na tle przepięknego krajobrazu. Pod migawką pojawiło się blisko 12 tys. polubień (stan na 15 kwietnia, godz. 19:15).

W komentarzach natomiast nie brakuje zachwytów.

"Bardzo ładna kobieta", "Pięknie wyglądacie, pozdrawiam", "O proszę, jacy goście w moim mieście. I jaka ładna fotka w moim ulubionym miejscu", "Fajni jesteście", "Super wyglądacie", "Śliczną ma pan partnerkę" - czytamy.

Warto przypomnieć o tym, że Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz spodziewają się drugiego dziecka. Niebawem ich synek Antoni będzie miał siostrę Hanię.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

Czytaj także:
To musiało się tak skończyć. Świątek odbyła trening i pokazała efekty
Miał 120 kochanek. Tak wygląda dziś


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×