W Polsce zna ją każdy. Jest córką słynnego piłkarza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Oliwia Bieniuk
Instagram / / Na zdjęciu: Oliwia Bieniuk
zdjęcie autora artykułu

Oliwia Bieniuk jest córką ośmiokrotnego reprezentanta Polski Jarosława Bieniuka oraz zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Mimo że w październiku skończy dopiero 22 lata, jest już znaną postacią w polskim show-biznesie.

W tym artykule dowiesz się o:

Oliwia Bieniuk została zauważona przez polskie media już kilka lat temu. Zwrócono uwagę na jej przepiękną urodę, którą bez dwóch zdań odziedziczyła po mamie - Annie Przybylskiej. Popularna aktorka zmarła przedwcześnie w październiku 2014 roku.

Jej córka coraz odważniej wkracza do świata show-biznesu. Popularność wzrasta, a świadczą o tym m.in. liczby w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie uzbierała prawie 300 tysięcy obserwujących. Szersza publiczność mogła zobaczyć ją w "Tańcu z Gwiazdami".

Na czas programu Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy. Żałowała wtedy, że nie może często widzieć swojego ojca - Jarosława Bieniuka. Ośmiokrotny reprezentant Polski jest dla niej na co dzień ogromnym wsparciem.

- Szkoda, że nie ma go tu ze mną w Warszawie tak często... Ale tata ma obowiązki i pracę - mówiła na łamach "Faktu" (więcej przeczytasz TUTAJ).

W październiku Oliwia Bieniuk skończy 22 lata. Patrząc na jej wiek i dotychczasową aktywność, kariera córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zapowiada się bardzo ciekawie.

Zobacz też: Świątek wyszła na kort. Tylko zobacz, co się stało Jest od niego starsza o pięć lat. Mocno chronią swoją prywatność

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (10)
avatar
Robert w
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Nie znam  
avatar
wojtek smolak
20.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ja też nie.  
avatar
adrian ...
19.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ja jej nie znam i tego piłkarza też nie kojarze  
avatar
Jadwiga Sterniuk
19.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jaki on sławny ?  Chyba dzięki Przybylskiej...  
avatar
tomaszlabedzki1
19.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Sławna to była Ona,Anią a nie On.Jak nie znający się może pisać i jeszcze to publikują