Jest od niego starsza o pięć lat. Mocno chronią swoją prywatność

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / lukasz.fabianski / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański z żoną Anną
Instagram / lukasz.fabianski / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański z żoną Anną
zdjęcie autora artykułu

Łukasz Fabiański w czwartek obchodzi swoje 39. urodziny. Piłkarz WHU może pochwalić się piękną żoną, która wspiera go na każdym kroku. Jest nią Anna Grygier-Fabiańska.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna Grygier i Łukasz Fabiański (18 kwietnia kończy 39 lat) poznali się w 2005 r. Początki ich związku nie były łatwe. Bramkarz znacznie więcej uwagi poświęcał piłce nożnej - to była wtedy jego największa pasja.

Bardzo możliwe, że to była główna przyczyna, dla której "zaloty" przedłużały się tak długo.

- Ciekawe, że przez cztery lata, mimo że się lubiliśmy i spędzaliśmy ze sobą sporo czasu, nic między nami nie iskrzyło - przyznał Fabiański w jednym z wywiadów.

Dużą rolę odegrała mama Anny, która ciągle powtarzała jej, że... "Łukasz to fajny, dobry i przystojny chłopak". Jak widać, ta rada w końcu odniosła skutek.

Kiedy oficjalnie zostali parą, wszystko zaczęło się układać. Najpierw były zaręczyny, a w czerwcu 2013 r. powiedzieli sobie "tak". Skromny ślub odbył się w Kolegiacie w Szamotułach. Ceremonia, zgodnie z oczekiwaniami rodziny Fabiańskich, przebiegła bez nadmiernego rozmachu. Co ciekawe, na wesele zakochani czekali aż siedem lat - do 2020 r.

W ich związku różnica wieku - żona jest o pięć lat starsza od męża - nie stanowi żadnego problemu. W 2015 r. przyszedł na świat syn Jan, którego rodzice bardzo kochają. Dużą wagę przywiązują też do chronienia swojej prywatności.

Obecnie Fabiańscy mieszkają w Londynie, gdzie "Fabian" reprezentuje barwy klubu West Ham United. Wychowanek Polonii Słubice wystąpił w 57 meczach kadry Polski (w latach 2006-21).

Zobacz: Francuska modelka przyleciała do Barcelony. Będzie wspierać gwiazdę PSG Niedawno została mamą. To dziewczyna polskiego kadrowicza

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (3)
avatar
Piotr Manczak
19.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Klasa i przyzwoitość na boisku, i w życiu codziennym.  
avatar
robert szwarc
19.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ważne że dobrze żyją Bravo "Fabian"  
avatar
Robert Mrozik
19.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Super