"Weź później załóż szpilki". Dziennikarka TVP pokazała nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Sylwia Dekiert
Instagram / oficjalny profil / Sylwia Dekiert
zdjęcie autora artykułu

Nie samą pracą żyje człowiek, co pokazuje Sylwia Dekiert. Dziennikarka Telewizji Polskiej w czwartek (18 kwietnia) wykorzystała wolny czas, by wybrać się na siłownię. W relacji na Instagramie opublikowała nawet nagranie.

W tym artykule dowiesz się o:

Mimo upływu lat Sylwia Dekiert wciąż pracuje dla Telewizji Polskiej. Do redakcji sportowej dołączyła w 2002 roku, więc z obecnym pracodawcą jest już związana aż przez 22 lata. Trzeba przyznać, że mówimy o imponującym stażu.

Trzeba przyznać, że dziennikarka cieszy się sporą popularnością. Na ten moment jej oficjalny profil na Instagramie śledzi ponad 37 tysięcy osób. To właśnie tam można śledzić jej poczynania na siłowni, gdzie regularnie uczęszcza od początku 2024 roku.

Dekiert ma nawet swojego trenera personalnego i to właśnie pod jego okiem trenuje. Potwierdziła to między innymi w czwartek (18 kwietnia), kiedy to wybrała się na siłownię i postanowiła dodać nagranie na relacji na Instagramie.

"Rozgrzewka z Tomkiem Szumnym i weź później szpilki załóż" - podpisała nagranie z ćwiczeń dziennikarka Telewizji Polskiej.

Biorąc pod uwagę podpis pod nagraniem można wywnioskować, że jej trener personalny od samego początku dnia na siłowni nie próżnuje. Dekiert krótko po przybyciu na siłownię musiała rozpocząć rozgrzewkę, która nie należała do najprzyjemniejszych. Inaczej jednak trudno o efekty.

Na zdjęciu: Sylwia Dekiert na siłowni
Na zdjęciu: Sylwia Dekiert na siłowni

Przeczytaj także: Świetne informacje o Szczęsnym. Przekazał je trener Juventusu

ZOBACZ WIDEO: Takie gole nie zdarzają się często. Przepiękne trafienie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
BVB 09 Dortmund
18.04.2024
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Co to ma qwa wspólnego ze sportem? Masz smaki po niej redaktorku?