Małysz zabrał żonę na wakacje. Wyszło na jaw, jak go pieszczotliwie nazywa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / izamalysz / Na zdjęciu od lewej: Adam Małysz i Izabela Małysz
Instagram / izamalysz / Na zdjęciu od lewej: Adam Małysz i Izabela Małysz
zdjęcie autora artykułu

Adam Małysz wraz z żoną Izabelą wybrali się na wakacje na grecką wyspę Rodos. Ukochana prezesa PZN-u pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wyjazdu. Zdradziła przy okazji, jak się do niego zwraca.

W tym artykule dowiesz się o:

Adam Małysz przed laty był jedną z największych polskich gwiazd w świecie sportu i sprawił, że nasz kraj pokochał skoki narciarskie. W dalszym ciągu jest uznawany za jedną z największych legend tej dyscypliny. Po zakończeniu kariery nie rozstał się ze światem skoków. Obecnie pełni funkcję prezesa PZN.

Poza obowiązkami zawodowymi 46-latek stara się poświęcać jak najwięcej czasu swojej rodzinie. Mowa o żonie Izabeli Małysz oraz córce Karolinie. Były zawodnik poznał przyszłą żonę już w czasach szkolnych. Parą zostali w 1996 r., a rok 1997 przyniósł ogromne zmiany w ich życiu. W styczniu Małysz się oświadczył, w czerwcu zakochani wzięli ślub, a 31 października powitali na świecie córkę.

Przez lata Izabela Małysz była nieco w cieniu męża i nie udzielała się publicznie. Wyjątkiem był jedynie jej udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym wystąpiła w 2021 roku. Ukochana byłego skoczka jest z kolei bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który śledzi ponad 40 tys. osób, chętnie dzieli się szczegółami z rodzinnego życia.

ZOBACZ WIDEO: Czerkawski po karierze miał mnóstwo zajęć. Teraz zdradza, kim jest dziś

Właśnie w ten sposób dowiedzieliśmy się, że małżeństwo Małyszów przebywa obecnie na wczasach. Para wybrała się na grecką wyspę Rodos. Żona prezesa PZN-u umieściła w relacji na Instagramie klika zdjęć z wyjazdu. Na jednym nawiązała do byłego skoczka, zdradzając, w jaki sposób się do niego zwraca.

"Piątek, piątunio, a zdjęcie zrobił mężunio" - napisała. W kolejnej relacji znalazło się miejsce na selfie z mężem.

Adam Małysz i jego żona bardzo lubią podróże, na które wykorzystują wolny czas. Ukochana byłego skoczka w dalszym ciągu towarzyszy też mężowi w trakcie sezonu, pojawiając się na niektórych zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nie dziwi więc, że najczęściej decydują się później na podróże do krajów, gdzie panują znacznie wyższe temperatury.

Izabela Małysz na wakacjach
Izabela Małysz na wakacjach
Adam i Izabela Małyszowie na wakacjach
Adam i Izabela Małyszowie na wakacjach

Zobacz także: Prezydent poszedł do kibiców. Nagle zapanowała konsternacja Najlepszy polski skoczek odpoczął. "Z rodziną w ogrodzie przy grillu"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty