Podczas ważenia ściągnął koszulkę. Tak wygląda 47-letni Adamek

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek jest faworytem bukmacherów w pojedynku z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim na gali Fame MMA 21 w Gliwicach. Podczas "face to face" było groźnie ale... bardzo spokojnie.

W tym artykule dowiesz się o:

W sobotę (18 maja) w PreZero Arenie Gliwicach odbędzie się Fame MMA 21. W hitowym pojedynku na gali freakowej organizacji zmierzą się były mistrz świata w boksie Tomasz Adamek, jest zdecydowanym faworytem, i youtuber Patryk "Bandura" Bandurski.

W piątek miała miejsce ceremonia ważenia. 47-letni Adamek zaimponował wyrzeźbioną sylwetką (patrz foto). "Góral" wniósł na wagę 104,1 kg.

Jego rywal - niepokonany w Fame MMA "Bandura" - ważył 107,2 kg. Walka pomiędzy nimi odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawiczkach na dystansie trzech rund.

"Face to face" rozczarowało tych, którzy sądzili że będzie gorąco. Adamek i Bandurski przez kilkadziesiąt sekund wymieniali groźne spojrzenia, po czym z uśmiechem uścisnęli sobie dłonie.

- Jestem dowodem na to, że można spełniać nawet tak po... marzenia jak to. Dotrze to do mnie jutro. Jeśli chcesz być legendą, to musisz pokonać legendę. Jutro zrobię wszystko, co do mnie należy - zapowiedział "Bandura".

- Przygotowałem się na szybkie dziewięć minut. Takie jest nastawienie. Szybkie ręce, a... są! Nie lubię za dużo mówić - odpowiedział mu Adamek.

YouTube/ FAME MMA
YouTube/ FAME MMA

Zobacz: Ostro podsumował Adamka. "To jest po prostu wstyd" Przyciągnęliby tłumy. Chce walki z Adamkiem

ZOBACZ WIDEO: Szpilka przyszedł do jego szatni. Wrzosek zdradza treść rozmowy i ocenia walkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty