Córka Adamka już się z tym nie kryje. Ojciec zareagował

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Weronika Adamek
Instagram / Na zdjęciu: Weronika Adamek
zdjęcie autora artykułu

Młodsza córka Tomasza Adamka - Weronika - w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie ze swoim chłopakiem Deanem. Na fotografię zareagował tata dziewczyny. Para świata poza sobą nie widzi.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnich dniach Tomasz Adamek wrócił do Stanów Zjednoczonych, gdzie ma czas na odpoczynek po walce w Fame MMA, gdzie pokonał Patryka 'Bandura' Bandurskiego. Dla Adamka był to udany powrót do sportu. Zarobił duże pieniądze i teraz może skupić się na życiu rodzinnym.

A w nim sporo się dzieje. Adamek ma dwie córki: Roksanę i Weronikę. Pierwsza z nich wzięła już ślub i wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Z kolei Weronika ma za sobą zdobycie licencjatu z pielęgniarstwa, ale ma także czas na miłość. Ostatnio pokazała zdjęcie z chłopakiem. Zareagował na nie Tomasz Adamek, który "polubił" fotografię.

Ukochanym Weroniki jest Dean, który prowadzi własną firmę odzieżową. Interes kwitnie, a młody mężczyzna robi wszystko, by być niezależnym finansowo. Do tego aktywnie działa w chrześcijańskiej organizacji, co z pewnością ważne jest dla samego Adamka.

Para świata poza sobą nie widzi. Weronika Adamek dużo czasu spędza ze swoim ukochanym. Stawia także na naukę i lubi podróże. W sieci pokazuje sporo zdjęć z różnych wypadów, w których towarzyszy jej chłopak. Zdjęcie pary można zobaczyć poniżej.

Weronika poszła zresztą w ślady mamy oraz siostry. One także zostały pielęgniarkami. Młodsza córka Adamków zdała trudny państwowy egzamin i może robić zawodową karierę w branży medycznej. Studiowała na Uniwersytecie Quinnipiac.

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty