Ależ życzenia. Pudzianowski zaszalał w Dzień Matki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / pudzianofficial / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Instagram / pudzianofficial / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do fanów w mediach społecznościowych, by nie zapomnieli o święcie 26 maja. Z tej okazji przygotował wyjątkową kartę.

W tym artykule dowiesz się o:

"Bądźcie wdzięczni swoim matkom, że możecie teraz oddawać to, co od nich otrzymaliście! 26.05., Dzień Matki - nie zapomnijcie!" - napisał w niedzielę na Instagramie Mariusz Pudzianowski.

Były pięciokrotny mistrz świata Strongman, od 2009 r. zawodnik MMA, wpis z okazji święta okrasił specjalną kartą okolicznościową. Na zdjęciu (patrz poniżej) widzimy "Pudziana" siedzącego w fotelu w eleganckim ubraniu. Na karcie nie zabrakło również dwóch czerwonych róż i dużego napisu "MAMA".

47-letni Pudzianowski w swoich kanałach w social mediach wprawdzie chętnie dzieli się z fanami migawkami z życia prywatnego, ale bardzo ceni sobie prywatność, jeśli chodzi o bliskich.

Na temat swojej mamy wypowiada się bardzo rzadko. Zrobił to jakiś czas temu w wywiadzie z Krzysztofem Ferencem na kanale "Olimp Sport Nutrition".

- W domu mimo tego, że byłem środkowy, to tłukłem wszystkich... Śmieję się z tego wszystkiego, ale sam wiesz - jak w domu jest trzech chłopaków, to matka tylko wpadała ze ścierą: "Uspokoicie się, czy nie?!". A my co? Trzech braci, to się laliśmy - zdradził, podkreślając że jego mama nie miała łatwo z trzema krnąbrnymi synami.

Zobacz: "Wyskoczyły mi przed maskę". Pudzianowski pokazał, co go spotkało "Kobita by ci się przydała". No to Pudzianowski odpowiedział

ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty