"Kobita by ci się przydała". No to Pudzianowski odpowiedział

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Mariusz Pudzianowski / Mariusz Pudzianowski
Instagram / Mariusz Pudzianowski / Mariusz Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy w życiu Mariusza Pudzianowskiego jest kobieta, którą darzy uczuciem miłosnym? Teraz sam zainteresowany dał jasną odpowiedź.

W tym artykule dowiesz się o:

Mariusz Pudzianowski słynie ze swojej wzmożonej aktywności w mediach społecznościowych. Były mistrz świata strongmanów chętnie dzieli się swoim życiem codziennym.

Niektórzy być może zauważyli, że 47-latek niemalże w ogóle nie porusza tematów miłosnych. Z tego powodu pod jednym z wpisów pojawił się intrygujący komentarz.

"Kobita by ci się przydała tylko Mariusz" - napisał internauta na Facebooku (treść oryginalna). Co ciekawe, na ten komentarz postanowił odpisać sam Pudzianowski, czym rozwiał wątpliwości nt. swojego życia miłosnego.

ZOBACZ WIDEO: Poważnie zachorowała. Pojawiły się obrzydliwe komentarze

"(...) Wszystko jest na miejscu. Zdrowy chłop aż za zdrowy - napisał Pudzianowski (treść oryginalna). Tym samym były strongman jasno dał do zrozumienia, że w jego życiu jest bliska mu kobieta.

Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski nadal nie porzucił myśli o kontynuowaniu kariery w sportach walki. Niewykluczone, iż w przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Szymonem Kołeckim (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ).

Przypomnijmy, że "Pudzian" swoją ostatnią walkę w klatce stoczył w czerwcu 2023 roku. Na gali XTB KSW 83: Colosseum 2 w Warszawie niespodziewanie przegrał przez TKO z Arturem Szpilką. W MMA stoczył łącznie 26 walk, z czego wygrał 17 i przegrał 9.

Zobacz także: "Jaja z pogrzebu". Były piłkarz kpi po meczu Legii

Źródło artykułu: WP SportoweFakty