O tym się nie mówi. O tyle Lewandowski jest starszy od żony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / annalewandowska / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy
Instagram / annalewandowska / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy
zdjęcie autora artykułu

Kto zastanawiał się kiedykolwiek nad różnicą wieku między Robertem Lewandowskim a jego żoną, może być lekko zdziwiony. To aspekt ich życia, o którym rzadko się wspomina.

W tym artykule dowiesz się o:

Robert i Anna Lewandowscy są bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie sportu. Piłkarza FC Barcelony i trenerkę personalną oraz promotorkę zdrowego stylu życia połączyła wielka i szczera miłość.

Para poznała się w 2007 roku podczas letniego obozu integracyjnego na Mazurach dla studentów wychowania fizycznego. Ta historia jest powszechnie znana.

Kiedy Anna Lewandowska dowiedziała się, że "Lewy" jest piłkarzem, początkowo nie była do niego przekonana, ale później połączyło ich niezwykłe uczucie, które wciąż trwa.

ZOBACZ WIDEO: Zachwyty nad urodą Joanny Jóźwik. "Moje osiągnięcia są sprawą drugorzędną?"

Cztery lata później para zaręczyła się na Malediwach, a w 2013 roku wzięli ślub i od tego czasu tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Owocem ich miłości są córki Klara i Laura.

A co z różnicą wieku? O tym mówi się naprawdę rzadko, a tymczasem Anna i Robert Lewandowscy są rówieśnikami! Różnica między nimi liczona jest nie w latach czy miesiącach, ale jedynie w dniach.

Robert Lewandowski urodził się 21 sierpnia 1988 roku, a jego żona 7 września, co oznacza, że napastnik jest starszy od swojej partnerki jedynie o 17 dni.

Zobacz także: UEFA mówi "nie". Polacy nie dostali zgody Wcześniej o tym nie mówił. Rodzinna tragedia gwiazdy futbolu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty