Kibice zdziwieni, kto prowadził doping w polskim sektorze. Poznajesz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / X.com/Kanał Sportowy oraz X.com/Sebastian Staszewski / Sławomir Peszko prowadził doping polskich kibiców podczas meczu z Holandią.
Twitter / X.com/Kanał Sportowy oraz X.com/Sebastian Staszewski / Sławomir Peszko prowadził doping polskich kibiców podczas meczu z Holandią.
zdjęcie autora artykułu

Kiedyś na boisku, dzisiaj na trybunach. Sławomir Peszko przyjechał na mecz Polska - Holandia i postanowił poprowadzić naszych kibiców do głośnego dopingu.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski przegrała w pierwszym swoim meczu podczas Euro 2024 z Holendrami - 1:2 (TUTAJ znajdziesz pomeczową relację >>). Na stadionie w Hamburgu było kilkanaście tysięcy polskich fanów, którzy wspierali ekipę Michała Probierza. A wśród nich...

Sławomir Peszko pojawił się w Niemczech. Były reprezentant Polski, obecnie szkoleniowiec Wieczystej Kraków oraz współzałożyciel freakfightowej federacji Clout MMA wszedł na trybuny i przejął megafon. Poprowadził doping naszych kibiców.

Zobaczcie, jak to wyglądało.

"Kiedyś Atmosferić w reprezentacji, dziś Atmosferić na trybunach" - napisał dziennikarz Sebastian Staszewski.

Doping jednak nie do końca pomógł. Polacy zagrali całkiem niezłe spotkanie, ale jednak przegrali i po pierwszej kolejce są bez punktu. Kolejna okazja do zwycięstwa nadarzy się w najbliższy piątek (21.06.). Zagramy z Austrią. To spotkanie może decydować, kto awansuje do 1/8 finału mistrzostw Europy.

Być może w tym meczu będzie mógł już zagrać nasz lider - Robert Lewandowski. Kapitan Biało-Czerwonych wziął już udział dość aktywnie w rozgrzewce przed spotkaniem z Holandią (pisaliśmy o tym TUTAJ >>).

ZOBACZ WIDEO: Zmiany przepisów na Euro 2024. "Było to widać"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty