Mówią, że to "najpiękniejsza sportsmenka świata". Zobacz jej zdjęcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Olivia Dunne
Instagram / Na zdjęciu: Olivia Dunne
zdjęcie autora artykułu

Amerykanie pieją z zachwytu i stwierdzają, że 21-letnia Olivia Dunne to obecnie najpiękniejsza sportsmenka świata. Zobacz jej zdjęcia.

Ponad 5,2 mln obserwujących tylko na Instagramie. Gdyby zsumować wszystkie media społecznościowe, liczba przekracza już 10 mln "followersów". Olivia Dunne zbudowała potężne grono odbiorców.

A to przekłada się na jej wartość wizerunkową. Jak wyliczyli specjaliści, ta przebiła już kwotę 3,9 mln dolarów (ponad 15 mln zł). I stale rośnie, podobnie jak grono fanów Olivii. To powiększa się w kosmicznym tempie. Ale czy to coś dziwnego?

Gimnastyczka już została okrzyknięta przez Amerykanów "najpiękniejszą sportsmenką świata". Co rusz pojawiają się o niej kolejne artykuły. Te poświęcone są jej ponadprzeciętnej urodzie. Rzadko kiedy pisze się natomiast o jej wyczynach sportowych i kolejnych mistrzostwach w gimnastyce.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Aryna Sabalenka wróciła do treningów. Czas na trawę

- Zaczęłam trenować gimnastykę, gdy miałam trzy lata. Powód? Chciałam mieć świecący różowy strój. Nie zdawałam sobie jednak sprawy z tego, jak ekscytująca przyszłość mnie czeka - mówiła o początkach swojej kariery Olivia.

Dziś coraz dalej jej od zawodowego uprawiania gimnastyki, bliżej jej do influenserki. Dość powiedzieć, że - jak sama wyjawiła - za jeden post reklamowy w jej mediach społecznościowych potrafi skasować... 500 tys. dolarów (po dzisiejszym kursie to ponad 2 mln zł).

Zobaczcie zdjęcia Olivii Dunne, okrzykniętej mianem "najpiękniejszej sportsmenki świata":

Źródło artykułu: WP SportoweFakty