Szpilka w roli skoczka narciarskiego. To zdjęcie robi furorę w sieci

Polski pięściarz nie może trenować przez najbliższe sześć tygodni z powodu operacji ręki, którą przeszedł we wtorek. Mimo to jest w świetnym humorze.

 Redakcja
Redakcja
Artur Szpilka Facebook / Artur Szpilka

Artur Szpilka zamieni ring bokserski na skocznie narciarską? Taka zmiana byłaby na pewno ewenementem na skalę światową. Ale spokojnie. Pięściarz z Wieliczki nie planuje pójść śladami Adama Małysza i Kamila Stocha.

Niedoszły mistrz świata wagi ciężkiej postanowił trochę się zabawić i wrzucił na Facebooka fotomontaż. Na przerobionym zdjęciu widać twarz "Szpili" w stroju skoczka narciarskiego. Zawodnik do tego wszystkiego dodał status "w głupkowatym nastroju" oraz krótki komentarz:

"Hmmm???"

hmmm? ??󾌴󾌴󾌴󾌴

Posted by Artur Szpilka on 10 luty 2016

Jak widać, Szpilka jest w wyśmienitym humorze. 26-latek wyszedł ze szpitala w środę rano. - Gips mam na 6 tygodni. Miałem bardzo poluzowany staw, doktor praktycznie przykręcał go śrubami i wycinał odprysk - tłumaczył w specjalnie nagranym filmie.

Do USA wróci dopiero po rehabilitacji. W międzyczasie będzie m.in. gościem specjalnym na gali w Legionowie (20 lutego), gdzie w walce wieczoru Krzysztof Zimnoch zmierzy się z Mike'em Mollo. Bokser dostał również zaproszenie do nowego... zoo, gdzie będzie mógł się spotkać z małymi tygrysami.

Opracował PS

Zobacz wideo: Andrzej Stękała o swoim najlepszym starcie w Pucharze Świata.

Podoba ci się żart Artura Szpilki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×