KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Dzieci Alego podzieliły wielki spadek. Jeden z synów od razu zostawił rodzinę

Muhammad Ali Jr od kilku lat nie utrzymywał kontaktów z ojcem. Mimo to legendarny pięściarz nie wykreślił go z grona spadkobierców. Teraz syn Alego otrzymał fortunę i... przewrócił swoje życie do góry nogami.

 Redakcja
Redakcja
Getty Images / Michael Buckner

3 czerwca 2016 r. pożegnaliśmy Muhammada Alego. Legendarny pięściarz zmarł w wieku 74 lat.

Znakomity sportowiec miał żonę i dziewięcioro dzieci. Zostawił im ogromny spadek. Teraz wyszły na jaw szczegóły podziału majątku.

Żona Lonnie (była czwartą małżonką boksera) zachowała dom, a fortunę w wysokości 80 mln dolarów podzielono pomiędzy dzieci - po równo. Każdy potomek Alego dostał zatem prawie 9 milionów dolarów. Nawet Muhammad Ali Jr, który z ojcem nie utrzymywał kontaktu od wielu lat.

Ali Jr był synem pięściarza z drugiego małżeństwa - z Belindą Boyd. Od dłuższego czasu nie najlepiej radził sobie w życiu. Mieszkał w biednej dzielnicy Chicago, miał żonę i dwójkę dzieci (córki w wieku 7 i 8 lat), a cała rodzina utrzymywała się dzięki datkom oraz kartkom żywnościowym.

Okazuje się, że syn słynnego boksera po otrzymaniu spadku wywrócił swoje życie do góry nogami. Amerykańskie media podają, że Muhammad Ali Jr zamieszkał w bogatszej dzielnicy Chicago, ale... nie zabrał ze sobą rodziny.

- Dał żonie 75 dolarów, aby kupiła sobie coś fajnego, a dzieciom kupił nowe buty. Obiecał też, że założy dzieciom fundusz powierniczy - mówi osoba, która zna Alego Juniora.

Dlaczego mężczyzna zostawił żonę i dzieci? Czyżby wielkie pieniądze uderzyły mu do głowy?

Opracował CYK

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: w Bayernie humory dopisują. Zobacz wygłupy kolegów "Lewego"

Czy Muhammad Ali to najlepszy pięściarz w historii boksu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
New York Post
Komentarze (14)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×