Polacy z Napoli relaksowali się na morzu. Milik pochwalił się zdjęciem

Po niedzielnym zwycięstwie SSC Napoli w Rzymie Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński podziwiali piękno Zatoki Neapolitańskiej.

Michał Fabian
Piotr Zieliński (z lewej) i Arkadiusz Milik Newspix / ZUMAPRESS.com / Na zdjęciu: Piotr Zieliński (z lewej) i Arkadiusz Milik
W wygranym 3:0 spotkaniu z Lazio Rzym - w ramach 31. kolejki Serie A - Milik i Zieliński weszli na boisko w II połowie. Ten drugi zanotował asystę przy golu Lorenzo Insigne, który ustalił wynik spotkania w 90. minucie. SSC Napoli zajmuje trzecie miejsce, z czteropunktową stratą do drugiej Romy.

Podopieczni Maurizio Sarriego po zwycięstwie w Rzymie mogli w poniedziałek odpocząć. Polacy - oprócz Milika i Zielińskiego także Igor Łasicki (piłkarz Napoli wypożyczony do Carpi FC 1909) - wybrali się na wycieczkę po Zatoce Neapolitańskiej.

- Relaks na morzu i wracamy do pracy. Przyjemnego i słonecznego dnia wszystkim - napisał Milik, który wrzucił do sieci poniższe zdjęcie.

Celem wyprawy naszych piłkarzy była piękna wyspa Procida - jedna z trzech wysp Zatoki Neapolitańskiej. W wiosce rybackiej Corricella Milik i Zieliński zostali szybko rozpoznani i otoczeni przez młodych fanów.

Kolejny mecz drużyna Milika i Zielińskiego rozegra w sobotę (15.04.). Napoli podejmie Udinese Calcio.

Którego z Polaków w SSC Napoli cenisz wyżej?