Srebro w kieszeni, czas na kolejne sukcesy. Renata Nowak chce być na szczycie Bikini Fitness

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / renatanowak.life / Renata Nowak
Instagram / renatanowak.life / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak pokazuje, że zaangażowanie i ciężka praca dają niesamowite efekty. Piękna Polka zdobyła właśnie srebrny medal w prestiżowym turnieju. Teraz chce zawalczyć o światowy top!

W tym artykule dowiesz się o:

Renata Nowak zaczynała swoją karierę od konkursów piękności, zostając w 2005 roku Miss Polski. Następnie zmieniła dyscyplinę na bikini fitness, z czasem stając się jedną z czołowych zawodniczek na świecie.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

- Zacznij dzisiaj! - właśnie takim hasłem Renata Nowak zachęca kobiety do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń. Jej przykład pokazuje, że mimo upływu kolejnych wiosen, panie mogą czuć się niezwykle atrakcyjne.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

W dniach 1-3 czerwca Renata Nowak uczestniczyła w Panatta World Cup 2018 we włoskim Rimini. Na Półwyspie Apenińskim piękna Polka wywalczyła srebrny medal w kategorii bikini fitness +169 cm.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Po wielkim sukcesie we Włoszech, Renata Nowak nie kryła radości, dziękując wszystkim, którzy trzymali za nią kciuki. - Czyste szczęście! - możemy przeczytać na Instagramie Renaty.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Srebrny medal nakręcił Renatę Nowak do działania. Najchętniej niezwłocznie po zawodach w Rimini pojechałaby na następny turniej, by odnieść kolejny sukces. - Jestem gotowa na kolejną porcje sportowych wrażeń - pisała tuż po włoskich wojażach.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Piękna Polka zmierzyła się z kolejnym wyzwaniem. Tym razem poleciała do portugalskiego Espinho, gdzie walczyła w IFBB Diamond Cup. - Kolejny weekend, kolejne srebro. Ale cały czas jestem głodna kolejnych sukcesów - napisała Renata Nowak po zawodach. Polka znowu osiągnęła wielki sukces i zdobyła srebro.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Nie zamierza na tym poprzestać

- Po niesamowitym dwutygodniowym maratonie i dwóch srebrnych medalach mam jeszcze więcej energii, niż kiedykolwiek - zapewnia utytułowana sportsmenka.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Dumna z medalu

Polka z wielką dumą chwali się medalem zdobytym w Portugalii. Miesiące ćwiczeń i wyrzeczeń jednak warte byłe tak wielkiego sukcesu.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Napięty terminarz

Kilka dni po zmaganiach na Półwyspie Iberyjskim, Renata Nowak uda się w kolejną część Europy. Tym razem jej destynacją będzie Luksemburg. Właśnie tam od 15 do 17 czerwca będą toczyć się kolejne zmagania w ramach IFBB Diamond Cup.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Chwila relaksu i powrót do rywalizacji

Przed kolejnymi zawodami Renata Nowak ładuje baterie nad polskim morzem - Momenty takie jak te, pozwalają mi złapać oddech, jestem cały czas w trasie, wczoraj Portugalia, dziś Polska, w piątek Luksemburg - pisze.

Zapraszamy do śledzenia profilu i dalszych osiągnięć Renaty Nowak

Źródło artykułu: