KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Srebro w kieszeni, czas na kolejne sukcesy. Renata Nowak chce być na szczycie Bikini Fitness

Renata Nowak pokazuje, że zaangażowanie i ciężka praca dają niesamowite efekty. Piękna Polka zdobyła właśnie srebrny medal w prestiżowym turnieju. Teraz chce zawalczyć o światowy top!

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Kobieta z charakterem

Renata Nowak zaczynała swoją karierę od konkursów piękności, zostając w 2005 roku Miss Polski. Następnie zmieniła dyscyplinę na bikini fitness, z czasem stając się jedną z czołowych zawodniczek na świecie.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Inspiracja

- Zacznij dzisiaj! - właśnie takim hasłem Renata Nowak zachęca kobiety do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń. Jej przykład pokazuje, że mimo upływu kolejnych wiosen, panie mogą czuć się niezwykle atrakcyjne.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Srebrne Rimini

W dniach 1-3 czerwca Renata Nowak uczestniczyła w Panatta World Cup 2018 we włoskim Rimini. Na Półwyspie Apenińskim piękna Polka wywalczyła srebrny medal w kategorii bikini fitness +169 cm.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Ogromne szczęście

Po wielkim sukcesie we Włoszech, Renata Nowak nie kryła radości, dziękując wszystkim, którzy trzymali za nią kciuki. - Czyste szczęście! - możemy przeczytać na Instagramie Renaty.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Zastrzyk energii

Srebrny medal nakręcił Renatę Nowak do działania. Najchętniej niezwłocznie po zawodach w Rimini pojechałaby na następny turniej, by odnieść kolejny sukces. - Jestem gotowa na kolejną porcje sportowych wrażeń - pisała tuż po włoskich wojażach.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Srebrna kolekcja powiększona

Piękna Polka zmierzyła się z kolejnym wyzwaniem. Tym razem poleciała do portugalskiego Espinho, gdzie walczyła w IFBB Diamond Cup. - Kolejny weekend, kolejne srebro. Ale cały czas jestem głodna kolejnych sukcesów - napisała Renata Nowak po zawodach. Polka znowu osiągnęła wielki sukces i zdobyła srebro.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Nie zamierza na tym poprzestać

- Po niesamowitym dwutygodniowym maratonie i dwóch srebrnych medalach mam jeszcze więcej energii, niż kiedykolwiek - zapewnia utytułowana sportsmenka.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Dumna z medalu

Polka z wielką dumą chwali się medalem zdobytym w Portugalii. Miesiące ćwiczeń i wyrzeczeń jednak warte byłe tak wielkiego sukcesu.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Napięty terminarz

Kilka dni po zmaganiach na Półwyspie Iberyjskim, Renata Nowak uda się w kolejną część Europy. Tym razem jej destynacją będzie Luksemburg. Właśnie tam od 15 do 17 czerwca będą toczyć się kolejne zmagania w ramach IFBB Diamond Cup.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Chwila relaksu i powrót do rywalizacji

Przed kolejnymi zawodami Renata Nowak ładuje baterie nad polskim morzem - Momenty takie jak te, pozwalają mi złapać oddech, jestem cały czas w trasie, wczoraj Portugalia, dziś Polska, w piątek Luksemburg - pisze.

Zapraszamy do śledzenia profilu i dalszych osiągnięć Renaty Nowak

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×