Piękne dziewczyny w bikini z całej Europy zawitają do Warszawy, a wśród nich Polka Renata Nowak

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Renata Nowak /
Instagram / Na zdjęciu: Renata Nowak /
zdjęcie autora artykułu

W dniach 18-20 maja odbędą się prestiżowe międzynarodowe zawody Diamond Cup Poland, które ściągną na Ptak Warsaw Expo najpiękniejsze zawodniczki bikini fitness.

W tym artykule dowiesz się o:

Była Miss Polski 2005 a obecnie zawodniczka Bikini Fitness w ubiegłym roku przebojem wdarła się do europejskiej czołówki. Zdobyła 3 medale na trzech edycjach prestiżowych zawodów Diamond Cup w Europie, czym zyskała uznanie wśród fachowców i konkurencji. W Warszawie po raz pierwszy pokaże się publiczności.

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak
Renata zauroczyła jury i publiczność

Jedna z najpiękniejszych zawodniczek bikini fitness w tym roku na zawodach w Grecji i na Malcie zdobyła komplet medali, złoty, srebrny i brązowy i jako jedna z nielicznych polek w historii zawodów bikini fitness została wyróżniona prestiżową Kartą Zawodowca IFBB Elite PRO.

Własne doświadczenia treningowe i żywieniowe przełożyły się na wyniki sportowe. Dziś dla 33-letniej zawodniczki najlepszym trenerem jest lustro. Przy wzroście 176 cm jej wymiary to 93/63/93.

Renata Nowak uwielbia aktywnie spędzać czas na plaży. W stroju bikini, czy obcisłych spodenkach była modelka wie jak eksponować swoje ciało i zawsze wygląda czarująco.

Renata spędzając wiele lat w modelingu a obecnie w fitnessie spotyka się z osobami, którym brakuje samoakceptacji. Przeczytała ostatnio, że Polacy są jednymi z ostatnich w Europie jeśli chodzi o akceptację własnego ciała. Czas na trening i zmianę!

Lato odsłania urok sportowej sylwetki. Renata dzięki swojemu stylowi życia, zaangażowaniu i treningom jest dla wszystkich wzorem do naśladowania i motywacją. Jak mówi na trening nigdy nie jest za późno!!!

Po wielu latach spędzonych w modelingu Renata ciągle jest głodna sukcesu. Chęć konkurowania z pięknymi zawodniczkami skłoniło ją do profesjonalnego treningu i wyznaczania sobie nowych celów. W tym roku to medal na Arnold Classic Europe 2018. Kibicujmy i obserwujmy czy jej się to uda!

Zapraszamy na Instagram Renaty Nowak

Źródło artykułu: