Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kulturystyka i fitness. Wielkie widowisko w Holenderskim Venlo! PCA Benelux Finals już 12 października

Sporty sylwetkowe: kulturystyka i fitness - wkraczają na scenę teatrów. 12 października w De Maaspoort Theater Venlo zorganizowane zostaną PCA Benelux Finals 2019, będące eliminacjami do zawodów rangi światowej.
 Redakcja
Redakcja
De Maaspoort Theater Venlo Materiały prasowe / Na zdjęciu: De Maaspoort Theater Venlo

Podczas PCA Benelux Finals w Venlo kulturyści i zawodnicy fitness walczyć będą o awans na PCA BodyPower 2020, a także na mistrzostwa świata PCA World's Championships 2020.

Miejscem rywalizacji atletów będzie scena Teatru De Maaspoort w Holenderskim Venlo.

"Dynamika, innowacja oraz modernizacja fitness i kulturystyki przy jednoczesnym dostosowywaniu wydarzeń do ciągłego przepływu rozwijającej się technologii i ciągłego podnoszenia jakości, wyglądu oraz wizerunku marki, wprowadza sporty sylwetkowe na scenę teatrów oraz filharmonii, gdzie z całą oprawą sport ten staje się sztuką samą w sobie" - piszą organizatorzy wydarzenia.

PCA, czyli Physical Culture Association (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej), powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki.

Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały świat, gdzie stała się nowym standardem najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych. Motto przewodnie PCA brzmi: "Federacja stworzona przez sportowców dla sportowców z myślą o sportowcach".


PCA Poland Team podczas tego wydarzenia sportowego reprezentować będą Maksymilian Lukas w kategorii Classic Bodybuilding, Sabina Derda w kategorii Ladies Bikini Toned oraz Ladies Bikini Masters, Natalia Klimowska w kategorii First Timers Ladies Bikini.

ZOBACZ WIDEO: El. ME 2020. Łotwa - Polska. Kamil Glik: Jestem "zagrzany". Każdy grał pod siebie. Powiedziałem to w szatni

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×