Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Oficjalnie: jest decyzja ws. gali Fame MMA 6!

Mimo pandemii koronawirusa, gala Fame MMA 6 odbędzie się w pierwotnym terminie. Organizatorzy oficjalnie poinformowali, że impreza dojdzie do skutku 28 marca.
Dawid Borek
Dawid Borek
ring girl podczas gali FAME MMA WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA

- Jeżeli mielibyśmy odwoływać galę, to najpóźniej dzisiaj (środa - 25.03) musielibyśmy podjąć taką decyzję. Próbujemy jednak wszystko doprowadzić do szczęśliwego końca. Chcemy, żeby sobotnia gala odbyła się zgodnie z planem - mówił nam kilka godzin temu Krzysztof Rozpara, współwłaściciel organizacji FAME MMA (więcej TUTAJ).

Wiadomo już, że plan organizatorów gali Fame MMA 6 powiódł się. Krzysztof Rozpara potwierdził, że mimo pandemii koronawirusa impreza odbędzie się w pierwotnym terminie (28 marca). - Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! - mówi Rozpara dla "Super Expressu".

Ważną rolę odegrał fakt, że planów organizatorom Fame MMA 6 nie pokrzyżowało nowe rozporządzenie ministra zdrowia. Rozpara podkreślił przy tym, że przedstawiciele organizacji nie starają się obejść żadnych ograniczeń.

- Nowe rozporządzanie - owszem - nakłada pewne ograniczenia, ale nadal jesteśmy w stanie przeprowadzić galę. I nie próbujemy ominąć żadnych ograniczeń ani zaleceń, które zostały nałożone przez odpowiednie służby. My się do nich dostosowujemy - tłumaczył WP SportoweFakty współwłaściciel organizacji.

Dodawał, że w Hali Sportowej Częstochowa, która ugości galę Fame MMA 6, pojawią się jedynie niezbędne osoby. Pozostałe będą pracować zdalnie.

- Jest zaplanowana produkcja telewizyjna. Odbywa się w studiu telewizyjnym, nie ma publiczności, zaproszonych gości i mediów. Są zawodnicy, trenerzy, sędziowie, cutmani i ekipa realizacyjna. To jest niezbędny personel do przeprowadzenia gali - podkreślał Rozpara.

- Wszystkie osoby, które mogą wykonywać swoje zadania poza studiem telewizyjnym, będą w osobnych pomieszczeniach, a nawet w osobnych budynkach. Minimalizujemy fizyczne interakcje między ludźmi - skomentował współwłaściciel Fame MMA, zaznaczając, że organizacja zapewni odpowiednią liczba środków dezynfekcyjnych, żelów, rękawiczek i maseczek. Co więcej - szuka jeszcze innych możliwości na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa.

Karta walk gali Fame MMA 6:

Walka wieczoru:
Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Zusje" Smogulecka

Karta główna:
Wojciech Gola vs Marcin "Rafonix" Krasucki
Marcin "El Testosteron" Najman vs Piotr "Bestia" Piechowiak
Jakub "Kubańczyk" Flas vs Mateusz "L-Pro" Łapot
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Maciej Rataj
Bartosz "Qbik" Kubik vs Cyprian "Cypis" Racicki
Alan "Alanik" Kwieciński vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula
Dawid "Ambro" Ambroziak vs Maciej "Szewcu" Szewczyk

Zobacz też: Koronawirus. Fame MMA 6. Marcin Najman ostro trenuje. "W sobotę wojna!"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (11):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×