Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fame MMA 6. Gala jednak się odbędzie!

Fame MMA walczy do samego końca z zaplanowaną na sobotę galą z numerem 6. Okazuje się, że pomimo wszelkich trudności, wydarzenie się odbędzie! Ostatecznie jednak w innym miejscu niż Katowice.
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Marcin Najman WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman

Od samego początku pandemii organizacja wydarzenia stanęła pod dużym znakiem zapytania. Zrezygnowano z pomysłu gali w Częstochowie z udziałem publiczności. Zamiast tego zaplanowano kameralne wydarzenie w charakterze produktu telewizyjnego. Zrezygnowano z kibiców, zapewniono wstęp jedynie dla zawodników, ich sztabów i niezbędnej obsługi.

- Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli gala nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale - zapowiadał Krzysztof Rozpara, współwłaściciel Fame MMA.

Do piątku, wydarzenie miało odbyć się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Umowa jednak musiała zostać anulowana, pomimo niezłamania przepisów przez właścicieli. Władze miasta sprzeciwiły się organizacji imprezy. W związku z tym wstrzymano prace organizacyjne, mimo że klatka była już nawet rozłożona.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Jak podaje "Super Express", oktagon trzeba było jednak szybko "spakować" i przewieźć w inne miejsce. Organizatorzy znaleźli nową arenę zmagań, gdzie odbędą się pojedynki! Ta zachowana jest w tajemnicy. 

Z kolei oficjalne ważenie przed galą odbędzie się w jej dniu. To sytuacja rzadko spotykana w zawodowym MMA, ale praktykowana przez nieliczne organizacje. Data ceremonii podana zostanie w mediach społecznościowych Fame MMA.

Promotorzy zapewniają, że zachowają wszelkie procedury bezpieczeństwa - wszystkie osoby obecne w miejscu imprezy (ma być ich zaledwie kilkadziesiąt) zostaną zbadane na obecność koronawirusa.

To sytuacja bezprecedensowa, którą na długo zapamięta polski sport. W obliczu panującej pandemii odbędzie się profesjonalna gala MMA. A o kulisach organizacji tego wydarzenia właściciele Fame MMA mogliby pewnie pisać książki.

W głównych pojedynkach podczas Fame MMA 6 mają wystąpić między innymi Marta Linkiewicz, Marcin Krasucki, Wojciech Gola czy Marcin Najman. Transmisja odbędzie się w pay per view, a relacje z gali przeprowadzi WP SportoweFakty.

Zobacz także:
-> Koronawirus. "Módlcie się za mnie, za świat". Travis Kauffman zakażony SARS-CoV-2
-> MMA. Maciej Kawulski potwierdza. Izu Ugonoh zawalczy dla KSW

Czy Fame MMA 6 się odbędzie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (8)
 • szlomo Zgłoś komentarz
  Krzysztof Rozpara, bo z glodu zdechniesz.
  • Omen Nomen Zgłoś komentarz
   He he he , ciekawe jak te "walki" będą wyglądać jak trzeba zachowywać 1.5 metra dystansu miedzy dwoma osobami ?
   • Tuptik Zgłoś komentarz
    Powinni ludzie się skrzyknąć na fb i zrobić dzbanom akcję bojkotową i nie wykupować ppv żeby osobom nie odpowiedzialnym i łamiącym prawo nie nabijać kasy . Czemu my siedzimy po domach
    Czytaj całość
    nie mogąc zarabiać normalnie a tacy ludzie nie bo my jesteśmy odpowiedzialni... Wszystkie o wiele ważniejsze wydarzenia nie tylko sportowe są odwoływane lub zmieniane są ich terminy i zasłanianie się argumentem o wielomiesięcznych przygotowaniach jest bzdurne co mają powiedzieć organizatorzy np olimpiady... Czy ich prawo nie obowiązuje ??? Przez takich cwaniaków Bóg wie ile jeszcze będziemy siedzieć w domu .. Ludzie opamiętajcie się !!!!
    • Szef na worku Zgłoś komentarz
     Ostaf napisze,że u Pawlickiego za stodołą.
     • Lucjan Kowalskii Zgłoś komentarz
      Dziadów pogonić tylko kasa im w glowie z bojkotowac niech poleca w plecy
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×