Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fame MMA 7. Marcin Najman tłumaczy się z awantury z "Don Kasjo"

Marcin Najman prawie pobił się z "Don Kasjo" na konferencji prasowej przed Fame MMA 7. Były pięściarz jednak zapewnia, że nie chciał się z nim bić. - Chciałem krótki test, 10 sekund - tłumaczy.
Robert Czykiel
Robert Czykiel
Marcin Najman ONS.pl / Daniel Wysocki / Na zdjęciu: Marcin Najman

Był pomysł, aby Marcin Najman stoczył pożegnalną walkę z Kasjuszem Życińskim. Ostatecznie tak się nie stało, a "El Testosteron" na Fame MMA 7 ma zmierzyć się z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem. Co ciekawe, na tej samej gali będzie walczyć "Don Kasjo".

Z tego powodu Najman i Życiński spotkali się na konferencji prasowej. Od dłuższego czasu są za sobą skonfliktowani, więc trzeba było się liczyć z tym, że będzie gorąco. Rzeczywiście niewiele brakowało, a doszłoby do bijatyki.

Najman w pewnym momencie zaproponował "Don Kasjo", by zmierzyć się tu i teraz. Były bokser wymyślił wyzwanie, że w ciągu 10 sekund sprowadzi swojego wroga do parteru. Ostatecznie do tego nie doszło, bo bijatykę powstrzymali ochroniarze.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 53. Izu Ugonoh wejdzie do klatki i zadebiutuje na gali KSW 54! "Kontrakt już podpisany"


- Ja nie chciałem awantury, ja chciałem krótki test, 10 sekund. Po tym czasie zszedłbym z niego. Chciałem tylko pokazać, że w MMA nie umie nic. Miałbym go w tym czasie w jakiejś pozycji parterowej - komentuje Najman w rozmowie z portalem mma.pl.

Wszystko wskazuje na to, że i tak dojdzie do ich walki. "El Testosteron" znowu wycofał się z obietnicy, że po Fame MMA 7 zakończy karierę. Teraz przyznał, że jest gotów zrobić wyjątek i potem jeszcze raz wejdzie do klatki, by bić się z "Don Kasjo".

Gala Fame MMA 7 odbędzie się 5 września. Kaźmierczuk, który będzie rywalem Najmana, do tej pory przegrał osiem walk i wygrał tylko jedną. Jedną z największych gwiazd wieczoru będzie Paweł "Popek" Mikołajuw, który wraca do MMA po nieudanej przygodzie w KSW.

FAME MMA 7. "Popek" poznał rywala. To gwiazda "Warsaw Shore" (karta walk) >>

Fame MMA czy KSW - kto płaci więcej? Andrzej Kostyra rozwiał wątpliwości. "To jest przepaść" >>

Czy Najman wygrałby z "Don Kasjo" w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×