KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Anna Lewandowska szczerze o budowaniu relacji z dzieckiem. "Pokazujmy im, że są wspaniałe"

Anna Lewandowska zamieściła w mediach społecznościowych emocjonalny wpis. Porusza w nim temat budowania relacji z dziećmi już od najmłodszych lat. Trenerka pisze, co pomaga osiągnąć szczęście.
MK
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Anna Lewandowska poruszyła w mediach społecznościowych temat budowania relacji z dziećmi. Zamieściła zdjęcie ze swoją młodszą córką, Laurą, pod którym zamieściła emocjonalny wpis.

"Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku, na to zasługuje" - rozpoczęła Lewandowska. Następnie przeszła do wyjaśnienia, jak można to osiągnąć.

"Zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. (...) Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe wartościowe i tak bardzo kochane" dodała.

Niedzielę Anna i Robert Lewandowscy spędzili wraz z dziećmi. Cała rodzina wybrała się na spacer do parku, co szczęśliwa mama relacjonowała za pośrednictwem Instastories (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Health, love, happiness. Everyone, without exception, deserves it. It may sound like a cliche, but its true. Do you know what mainly helps to achieve it? sense of self-worth That's why I encourage you to build a healthy relationships with your kids from an early age. Show your support, love. Let's listen, suggest, talk, be there 100%. Let's show our children that they are wonderful, valuable and loved. ______________________ Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam. Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe? POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100% . Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane Tylko tyle i aż tyle. #Laurka #momlife #momoftwo #annalewandowska #family

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba)

Czytaj także:
Treningi, stres, niemiłosierne zmęczenie. Żona Artura Boruca opowiada o życiu w Warszawie
Tenis. Łukasz Kubot został ojcem. Rozczulające zdjęcie z córeczką

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Lewandowski o twarzy dziecka. Film podbija sieć

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (27)
Zobacz więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×