KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Bądźmy wszyscy dobrymi Mikołajami". Żona Krzysztofa Piątka założyła specjalną zbiórkę

Paulina, żona Krzysztofa Piątka, postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy. Zebrane środki mają trafić do stowarzyszenia "Różaland", które Marcin Różalski prowadzi ze swoją żoną Martą.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof i Paulina Piątek Instagram / instagram.com/paulynaaa_a/ / Na zdjęciu: Krzysztof i Paulina Piątek
- Dzisiaj 6 grudnia, Mikołajki, data nieprzypadkowa. Razem z moim mężem chcielibyśmy was bardzo serdecznie poprosić o pomoc - oznajmiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Paulina Piątek.

Wspólnie z mężem Krzysztofem Piątkiem zdecydowali się nieść dobro w kierunku "Różalandu" i zwierząt, które są pod opieką Marcina Różalskiego i jego żony Marty.

- Zorganizowana przez nas zbiórka ma na celu niesienie pomocy zwierzakom znajdującym się w stowarzyszeniu Marcina Różalskiego i jego żony Marty - mówi organizatorka zbiórki. - Myślę, że Marcina wiele osób z was kojarzy. To człowiek o przeogromnym, złotym sercu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: potężny strzał, odrobina szczęścia i... fantastyczny gol. Palce lizać!

Żona Piątka przekazała, że pieniądze potrzebne są przede wszystkim na opłacenie leczenia, lekarstw, bieżących i zaległych faktur od weterynarzy.

"Różal" z żoną Martą w swoim stowarzyszeniu "Różaland" głównie zajmują się pomocą dla koni. - Bardzo często wykupują je od handlarzy, którzy skazali te zwierzęta na śmierć i na rzeż - dodaje Paulina Piątek.

Cel zbiórki nie jest wygórowany, bo to 15 tysięcy złotych. Pieniądze te są niezbędne, ale jest też "mały bonus". Jeżeli bowiem uda się zebrać całą sumę, "Różaland" może liczyć na drugie tyle. Same małżeństwo Piątków dorzuci wtedy od siebie taką kwotę.

- Pomaganie należy zacząć od siebie. Jeśli tylko uda nam się zebrać całą kwotę ze zbiórki, drugie tyle zobowiązujemy się przekazać od siebie. Bądźmy wszyscy dobrymi Mikołajami - zakończyła żona napastnika reprezentacji Polski i Herthy Berlin.

Sama zbiórka została zorganizowana za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl, a link do niej znajdziesz TUTAJ.
Zobacz także: Wejście smoka Krzysztofa Piątka. Niemcy są zachwyceni
Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×