Hype MMA 1. Marcin "Rafonix" Krasucki - Mariusz "Hejter" Słoński. Nokaut w 7. sekundzie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Marcin Rafonix Krasucki
Materiały prasowe / FAME MMA / Marcin Rafonix Krasucki
zdjęcie autora artykułu

Tak szybkiego nokautu dawno nie widzieliśmy! Mariusz "Hejter" Słoński (2-2) znokautował już w 7. sekundzie Marcina "Rafonixa" Krasuckiego (1-3).

Podczas gali Hype MMA 1 Marcin "Rafonix" Krasucki stoczył czwartą walkę. Na Fame MMA 2 pokonał Daniela Zwierzyńskiego. Później przegrywał - podczas piątej edycji w półtorej minuty poległ przez duszenie zza pleców z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem, natomiast galę później lepszy od niego okazał się Wojciech Gola.

Z kolei Mariusz "Hejter" Słoński zadebiutował podczas siódmej edycji Fame MMA, kiedy pokonał Tomasza Olejnika. Przed walką utrzymywał jednak, że o sportach walki zbyt dużej wiedzy nie ma. Twierdził, że siedem lat trenował judo, jednak nie miał pojęcia, jakie pasy są do zdobycia w tym sporcie.

Jak się okazało, kłamał i był wtedy po prostu bardzo dobrym aktorem. W walce pokazał, że naprawdę trenował i zaprezentował się solidnie.

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW

W drugim pojedynku, na Fame MMA 8 przeciwko Patrykowi "Mortalciowi" Baranowi, zaprezentował się już o wiele słabiej. Przegrał z debiutującym konkurentem przez poddanie. Wystąpił też podczas Fame MMA 9. Wtedy pokonał go Filip Zabielski.

Pojedynek zakończył się wręcz błyskawicznie. Słoński, który przed walką nie był faworytem, szybko rzucił się na Krasuckiego. Była to słuszna decyzja, ponieważ doszło do błyskawicznego nokautu. "Rafonix" padł na deski, a sędzia musiał zakończyć starcie!

Zobacz także: -> Przeżyła rodzinną tragedię. Teraz zachwyca w oktagonie i poza nim. Fani są oczarowani -> MMA. Ewelina Woźniak pewnie zmierza do UFC. Poznała kolejną rywalkę -> KSW 60. Autor jednego z najszybszych nokautów w polskim MMA nowym rywalem Ilicia

Źródło artykułu: