Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fame MMA 10. Piotr "Miejski Drwal" Szczurek zdominował Dawida "Ambra" Ambroziaka

Świetnie zaprezentował się Piotr "Miejski Drwal" Szczurek (1-0) w debiucie w Fame MMA. Uczestnik "Ninja Warrior" przez trzy rundy zdominował bardziej doświadczonego Dawida "Ambra" Ambroziaka (2-1).

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Walka Miejskiego Drwala z Ambroziakiem YouTube / Fame MMA / Walka Miejskiego Drwala z Ambroziakiem
"Ambro" stoczył wcześniej dwa starcia w formule mieszanych sztuk walki. W debiucie, podczas pierwszej gali Fame MMA, pokonał Dawida Ozdobę, a na szóstej edycji wypunktował Macieja Szewczyka. Pomiędzy tymi starciami zmierzył się z Kasjuszem "Don Kasjem" Życińskim w K-1 i przegrał na punkty.

Piotr "Miejski Drwal" Szczurek dopiero zadebiutował w MMA. Uczestnik "Ninja Warrior" i "Love Island" pojedynek wziął z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Pierwotnie z Dawidem Ambroziakiem zmierzyć się miał Kamil "Hassi" Hassan.

Szczurek bardzo szybko przejął inicjatywę. Obalił, a następnie przeważał w parterze. Pewnie zwyciężył pierwszą rundę. Po trzech minutach dokonał tego samego w drugiej odsłonie! Była to jego taktyka na cały pojedynek, bo i w trzecim starciu od razu zabrał konkurenta na matę.

ZOBACZ WIDEO: Joanna Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu: Sukces rodzi sukces

Zwycięzcę pojedynku musieli wskazać sędziowie. Nie mieli oni żadnych wątpliwości. Przez jednogłośną decyzję zwyciężył "Miejski Drwal", który dopiero zadebiutował w oktagonie Fame MMA.

Podczas wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków - dziewięciu na zasadach mieszanych sztuk walki i jednego w formule boksu. Impreza transmitowana jest w PPV. Relację z gali przeprowadza WP SportoweFakty.

W głównym pojedynku wieczoru zmierzą się Norman Parke i Kasjusz Życiński. Poza tym w karcie są między innymi Dawid Malczyński, Marta Linkiewicz, Marcin Dubiel i Arkadiusz Tańcula.

Zobacz także:
-> Fame MMA 10. Były awantury na ważeniu! Gorąco między Kasjuszem Życińskim a Normanem Parkiem
-> Fame MMA 10. Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Zapowiedź walki [WIDEO]
-> Fame MMA. Don Kasjo i Norman Parke powalczą o nagrodę wartą fortunę

Czy "Miejski Drwal" zostanie gwiazdą Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×