Fame MMA 10. Były awantury na ważeniu! Gorąco między Kasjuszem Życińskim a Normanem Parkiem

Emocje przed galą Fame MMA 10 sięgają zenitu. W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman "Stormin" Parke. Podczas ceremonii ważenia ochroniarze musieli interweniować co chwilę!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Awantura między Don Kasjo i Parke na ceremonii ważenia YouTube / Fame MMA / Awantura między Don Kasjo i Parke na ceremonii ważenia
Uczestnicy gali Fame MMA 10 potraktowali ważenie bardzo poważnie. Wszyscy zmieścili się we wcześniej ustalonych limitach. To świadczy o rosnącym profesjonalizmie wśród uczestników freak-fightów.

W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz Życiński i Norman Parke. Wiadomo było, że podczas ceremonii nie będzie spokojnie. "Stormin" jako pierwszy zaatakował "Don Kasja", a ten od razu chciał odpowiedzieć. Między zawodnikami musiał być duży odstęp, ale pomimo tego i tak potrzebna była ochrona. Było o krok od awantury!

Emocji nie zabraknie też w starciu Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel. Internetowi celebryci i gwiazdy mediów społecznościowych pokazali podczas ceremonii ważenia, że w oktagonie nie będą kolegami.

ZOBACZ WIDEO: Co to była za gala! Zobacz TOP10 najlepszych akcji KSW 60

O pas kategorii koguciej zmierzą się Dawid Malczyński i Adrian Polański. "Polak" z "Bocianem" zmierzą się już po raz trzeci. Pretendent głośno zapowiedział, że odbierze rywalowi tytuł. Obaj zmieścili się w limicie.

Słowne prowokacje pojawiły się u Marty Linkiewicz i Kamili Wybrańczyk. "Linkimaster" i "Kamiszka" postanowiły jednak zaczekać z uderzeniami do występu w oktagonie.

Konieczny był duży odstęp między Arkadiuszem Tańculą a Mateuszem Murańskim. Uczestnicy programu "Lombard. Życie pod zastaw" Telewizji Puls uniknęli awantury. W pojedynku dozwolone będą uderzenia łokciami, o co zabiegał "Aroy".

Zawrzało między Amadeuszem Roślikiem a Mateuszem Gąsiewskim. "Ferrari" i "Harribo" pozostają od dłuższego czasu w konflikcie. Przy "face to face" musieli być rozdzielani przez ochroniarzy i właścicieli organizacji!

Bardzo blisko siebie stanęli uczestnicy "Top Model" - Mikołaj Śmieszek i Michał Gała. Nie szczędzili sobie mocnych słów. Spokojni byli natomiast Piotr Szczurek i Dawid Ambroziak. "Miejski Drwal" wziął walkę z "Ambrem" w ostatniej chwili.

Podczas wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków - dziewięciu na zasadach mieszanych sztuk walki i jednego w formule boksu. Impreza transmitowana będzie w PPV. Relację z gali przeprowadzi WP SportoweFakty.

Wyniki ważenia:

Pojedynek na zasadach boksu
Norman "Stormin" Parke (82,7 kg) vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (82,7 kg)

Marcin Dubiel (76,4 kg) vs Cezary "Czaro" Nykiel (73,3 kg)

Pojedynek o pas wagi półśredniej
Dawid "Bocian" Malczyński (76,5 kg) vs Adrian "Polak" Polański (77 kg)

Pojedynek o pas wagi koguciej kobiet
Marta "Linkimaster" Linkiewicz (61,1 kg) vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (60,5 kg)

Arkadiusz "Aroy" Tańcula (91,1 kg) vs Mateusz Murański (93,3 kg)
Piotr Pająk (77,6 kg) vs Alan "Alanik" Kwieciński (77,6 kg)
Mateusz "Harribo" Gąsiewski (76,4 kg) vs Amadeusz "Ferrari" Roślik (77,2 kg)
Łukasz Lupa (90,2 kg) vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi (89,9 kg)
Mikołaj Śmieszek (83,3 kg) vs Michał Gała (84,5 kg)
Piotr "Miejski Drwal" Szczurek (77,2 kg) vs Dawid "Ambro" Ambroziak (74,5 kg)

Zobacz oficjalne ważenie i starcie face to face Don Kasjo z Parke:

Zobacz także:
-> Fame MMA 10. Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Zapowiedź walki [WIDEO]
-> Były mistrz wagi piórkowej kontra "Nitro" na KSW 61
-> Fame MMA. Don Kasjo i Norman Parke powalczą o nagrodę wartą fortunę

Czy gala Fame MMA 10 będzie najlepszą w historii organizacji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×