KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fame MMA 11. Trener Piotra Szeligi jest w śpiączce. Piękny gest zawodnika

Rafał Antończak kilka dni temu stracił przytomność podczas swojej walki. Do dzisiaj jest w śpiączce. Jego podopieczny Piotr Szeliga ogłosił, że wraz z Fame MMA włącza się w zbiórkę pieniędzy.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Piotr Szeliga YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Piotr Szeliga
Dramat rozegrał się podczas gali A1 Federation 7. Rafał Antończak w trakcie walki z Filipem Rządkiem stracił przytomność. Niestety, do dzisiaj jego stan zdrowia jest bardzo ciężki i trwa walka o jego życie.

Tak się składa, że Antończak jest trenerem Piotra Szeligi. "Szeli" będzie walczyć na gali Fame MMA 11. W trakcie konferencji prasowej przed tym wydarzeniem 28-letni zawodnik przekazał ważną informację.

- Mój trener doznał przykrej sytuacji na ostatniej walce. Stanęło mu serce, jest w śpiączce, więc wraz z federacją postanowiliśmy, że dołożymy swoją cegiełkę. Będzie licytowane miejsce w moim narożniku podczas walki. Osoba, która wygra licytację, będzie mogła zobaczyć show od środka - mówił Szeliga.

"Szeli" pod koniec swojej wypowiedzi się wzruszył. Ma bowiem wyjątkową motywację, aby wygrać na gali Fame MMA 11.

- Mam nadzieję, że jak się obudzi, to będzie ze mnie dumny - przyznał.

Na koniec Szeliga wystosował także apel do całego środowiska sportów walki. Chodzi bowiem o opiekę medyczną podczas gal.

- Mam apel do ludzi, którzy organizują gale, bo ich powstaje, jak grzyby po deszczu. Jak robicie gale, chcecie zarabiać pieniądze, to dopilnujcie tego, aby uczestnicy mieli odpowiednią opiekę zdrowotną i żeby karetka była na miejscu. Bo później będą się działy takie rzeczy, jak mojemu trenerowi, który przez niedotlenienie leży w szpitalu, ma obrzęk mózgu i jest w śpiączce oraz walczy o życie - tłumaczył.

Piotr Szeliga będzie walczyć z Krzysztofem Ferencem. Gala Fame MMA 11 w sobotę 2 października.

Fame MMA 11. Gdzie i kiedy gaa, jaki koszt PPV? >>
"Różowa pantera". Fani w szoku po zdjęciu Marty Linkiewicz >>

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×