KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Taniec z Gwiazdami". Pavlović była pod wrażeniem "Jurasa". Zaskakujący wybór widzów

Wielkimi krokami zbliża się finał 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". W kolejnym odcinku polsatowskiego show wystąpili m.in. Łukasz "Juras" Jurkowski i córka Jarosława Bieniuka - Oliwia Bieniuk. Kto pożegnał się z marzeniami o Kryształowej Kuli?

MF
Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła East News / Piotr Molecki / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła
W pierwszej rundzie szóstego odcinka "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy tańczyli do piosenek Abby, które wylosowali przed tygodniem. Zawodnikowi MMA Łukasz Jurkowskiemu i jego partnerce Wiktorii Omyle przypadła cha-cha do utworu "Mamma Mia".

"Juras" bardzo się starał, ale juror Michał Malitowski wytknął mu błędy. - Wszystko fajnie i weszła cha-cha, ale jedziesz dalej "od pięty" z przekonaniem - powiedział. - To, co wyprawiałeś z Wiktorią na początku, te przerzuty, ciekawe jak poszłoby ci ze mną - zastanawiał się Andrzej Grabowski.

Jurkowski i Omyła uzbierali 25 punktów. O dwa więcej od Oliwii Bieniuk (córki byłego piłkarza Jarosława Bieniuka), która tańczy w telewizyjnym show z Michałem Bartkiewiczem.

ZOBACZ WIDEO: Internauci przecierają oczy. Co zrobiła polska gwiazda?!

- W tym swingu nie było swingu. Nie mam wątpliwości, że... to swing nie był - krytycznie oceniła występ Oliwii i Michała  Iwona Pavlović, która przyznała im zaledwie trzy punkty.

W drugiej rundzie obie pary zatańczyły quickstepa. Występ "Jurasa" urzekł Pavlović. - Żeby tańczyć, trzeba być atletą. Trzeba być artystą, żeby być tancerzem. Iwona Pavlović mówi ci: Łukaszu "Jurasie" Jurkowski, tancerzu nasz! Można zatańczyć w sposób normalny albo... w sposób robiący wrażenie. I tak to robisz - stwierdziła jurorka.

- Nigdy nie będę najlepszym tancerzem w tym programie, ale chciałbym, żeby ludzie, którzy oglądają nasz taniec, na tę chwilę się uśmiechnęli - odparł Jurkowski. Zawodnik MMA oraz Wiktoria Omyła uzyskali dużo lepszy wynik - 33 pkt.

Wyżej ocenieni w drugiej rundzie zostali także Oliwia Bieniuk oraz Michał Bartkiewicz. Choć ponownie nie obyło się bez krytyki ze strony Pavlović.

- Może słyszysz muzykę, ale jesteś zawsze 3 sekundy za Michałem. Nie jesteś samodzielna, jesteś spóźniona, kontrast po "Kajrze" (która występowała wcześniej - przyp. red.) jest tak duży, to jest przepaść... - powiedziała jurorka do Oliwii Bieniuk, przyznając parze 4 punkty. Łącznie Bieniuk i Bartkiewicz dostali 25 pkt.

Zdaniem jurorów to właśnie ta para wypadła najsłabiej (48 pkt. po dwóch rundach). Jurkowski i Omyła zajęli przedostatnie miejsce (58 pkt.), z kolei najlepiej spisali się Piotr Mróz i Hania Żudziewicz (74 pkt.).

Decydujący głos mieli jednak widzowie. W szóstym odcinku z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnali się: Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła.

Przypomnijmy, że we wcześniejszych odcinkach z programu odpadli: Denis Urubko, Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz, Radek Liszewski, Izabela Małysz oraz Kinga Sawczuk.

Czytaj także: To był jej "pierwszy raz". Oberwała prosto w oko!
Czytaj także: Też to zauważyliście? Wpadka w trakcie "Tańca z Gwiazdami"

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • yes Zgłoś komentarz
  Niedługo będziecie pewnie pisać o tańcu na rurze lub o innych zawodach typu pici polo na małe bramki...
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×