To się chwali. Tak "Lewy" spędził niedzielę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / _rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Instagram / _rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Nie samą piłką nożną Robert Lewandowski żyje. Czasami w wolnej chwili decyduje się na inne dyscypliny sportowe. Jak spędził niedzielne popołudnie?

Bayern Monachium swój ligowy mecz w Bundeslidze rozgrywał w sobotę. W stolicy Niemiec pokonał po szalonym meczu 5:2 1.FC Union Berlin zmazując nieco plamę po pucharowej klęsce 0:5 w środku tygodnia z Borussią M'gladbach w Pucharze Niemiec.

Zmotywowany Robert Lewandowski miał oczywiście swój duży udział w wygranej. To on otworzył w 15. minucie wynik pewnie trafiając z jedenastego metra. Po kolejnych ośmiu minutach miał już dublet.

Dwa trafienia w połączeniu ze zwycięstwem sprawiły, że smutek i złość odeszły w niepamięć. Przyszedł czas na odpoczynek i chwile spędzone z rodziną.

Oczywiście był to "odpoczynek aktywny". Co na formę relaksu wybrał tym razem? "Czas na inny rodzaj piłki" - napisał pod zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Na zdjęciu widać, jak Lewandowski wspólnie ze swoją starszą córką Klarą grają w koszykówkę.

Zmiana piłki nie będzie jednak na długo... Już we wtorek 2 października na "Lewego" i spółkę czeka mecz z Benficą Lizbona w Lidze Mistrzów.