Burza przed hitową walką na Fame MMA. Chce zrobić badanie testosteronu u rywala

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański
YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański
zdjęcie autora artykułu

Robi się coraz goręcej przed zbliżającą się galą Fame MMA 12. Mocno zawrzało pomiędzy zawodnikami, którzy zmierzą się o pas organizacji - Adrianem Polańskim i Maksymilianem Wiewiórką. Jeden z nich zażądał badań testosteronu u swojego przeciwnika.

Podczas nadchodzącej gali Fame MMA dojdzie do walki o pas mistrzowski. Wezmą w niej udział Adrian Polański i Maksymilian Wiewiórka. Obaj pokazywali się już z dobrej strony w walkach toczonych dla tej organizacji.

"Polak" pokonał ostatnio Dawida Malczyńskiego, nokautując go w drugiej rundzie. "Wiewiór" w swojej poprzedniej walce na Fame MMA pokonał Amadeusza "Ferrariego" Roślika.

Pomiędzy tą dwójką zawrzało podczas spotkania "face to face". Wszystko zarejestrowały obecne tam kamery. Polański chciał, aby jego przeciwnik przeszedł badanie poziomu testosteronu. Zarzucił także "Wiewiórowi", że ten cały czas unika odpowiedzi na pytanie, czy bierze testosteron.

- Powiedziałem ci, że nie zrobię żadnych badań, mam wy****** na to - grzmiał Wiewiórka. - Stosuje jakieś wspomaganie farmakologiczne. Nie będę mówił jakie, zadasz mi cokolwiek, co biorę, nie odpowiem na żadne pytanie - dodał.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się w sobotę, 20 listopada, o godz. 20:00. Łącznie przeprowadzonych zostanie dziewięć pojedynków, a w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz Życiński i Marcin Wrzosek. Oprócz nich w oktagonie pojawią się m.in. Krzysztof Radzikowski, Piotr Piechowiak czy Kamila Wybrańczyk.

Transmisja z gali przeprowadzona zostanie w systemie pay-per-view, za pośrednictwem portalu famemma.tv.

Czytaj także:Fame MMA totalnie zaskoczyło! Kubełek KFC i tortilla w trailerzeSzalona oferta dla Szymona Kołeckiego. Znamy szczegóły

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Owczarz zaserwowała psu tort. Jaki? Dobrze się przypatrz

Źródło artykułu: