Ale wyglądają! Zobacz, kto towarzyszył Lewandowskiemu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MAJDANSKI ALEKSANDER / Na zdjęciu od lewej: Milena Lewandowska, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska oraz Maria Stachurska
Newspix / MAJDANSKI ALEKSANDER / Na zdjęciu od lewej: Milena Lewandowska, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska oraz Maria Stachurska
zdjęcie autora artykułu

Na tzw. ściance, tuż przed rozpoczęciem, 87. Gali Mistrzów Sportu uśmiech nie schodził im z twarzy. Do zdjęć Robert Lewandowski pozował nie tylko w towarzystwie mamy Iwony i siostry Mileny.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=2800]

Robertowi Lewandowskiemu[/tag] podczas sobotniej gali towarzyszyła również teściowa, mama żony Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska.

Anny Lewandowskiej nie ma z mężem w Warszawie, ponieważ przebywa z córkami na wakacjach na Malediwach. W sobotę polska trenerka fitness opublikowała zachwycające zdjęcie z urlopu (więcej TUTAJ).

Piłkarz Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski, mimo niepowodzenia z kadrą na mistrzostwach Europy, jest jednym z głównych faworytów plebiscytu na najlepszego polskiego sportowca 2021 roku.

34-latek ma za sobą fantastyczny rok w Bayernie Monachium, gdzie strzelał gole jak na zawołanie. Przede wszystkim pobił wieloletni rekord legendarnego Gerda Muellera, strzelając w jednym sezonie Bundesligi aż 41 goli dla Bayernu.

W poprzednim roku to właśnie Robert Lewandowski został wybrany najlepszym sportowcem w Polsce.

Czytaj także: są nowe informacje ws. Cannavaro. Przekazał je sam Cezary Kulesza

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: solówka a la Messi! Mijał rywali jak tyczki

Źródło artykułu: