Żona Kamila Stocha znów aktywna na Twitterze. Jej komentarz po gali to hit

Ewa Bilan-Stoch po raz kolejny zabrała głos na Twitterze i zrobiła furorę wśród kibiców. Tym razem skomentowała strój jednego z wyróżnionych podczas Gali Mistrzów Sportu.

ŁW
Ewa Bilan-Stoch Materiały prasowe / Kamiland / Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch
Podczas Gal Mistrzów Sportu Ewa Bilan-Stoch wielokrotnie zachwycała swoimi stylizacjami. A to wyglądała jak góralka, a to jak królowa Elza z filmu animowanego "Kraina Lodu". Swoimi kreacjami sprawiała, że po gali mówiło się głównie o niej.

Tym razem to strój innego uczestnika Gali Mistrzów Sportu zwrócił uwagę internautów. Mowa o zapaśniku Tadeuszu Michaliku, który podczas igrzysk olimpijskich Tokio 2021 sięgnął po brązowy medal. Na galę sportowiec przybył bowiem w... wojskowym mundurze.

Bilan-Stoch była zachwycona strojem Michalika, czego wyraz dała na Twitterze. "Pan mnie przebił strojem. Ogromne gratulacje" - napisała żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha.

ZOBACZ WIDEO: Co się dzieje z Kamilem Stochem? "Ma odczucia, że wszystko robi dobrze"

Na co dzień Michalik jest zawodowym żołnierzem, więc postanowił odebrać nagrodę w wojskowym mundurze.

Tadeusz Michalik należy do Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego. Na razie ma stopień szeregowego, a niedawno wspierał kolegów po fachu na granicy z Białorusią.

- Wojsko zawsze mnie fascynowało. Każdy u nas na wsi chciał zostać żołnierzem. Mundur budził respekt i szacunek. Czworo mojego rodzeństwa też służy w Wojsku Polskim - mówił kilka miesięcy temu w portalu polska-zbrojna.pl.

Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca minionego roku zakończył się wygraną Roberta Lewandowskiego. Piłkarz Bayernu Monachium w głosowaniu kibiców wyprzedził Anitę Włodarczyk i Bartosza Zmarzlika.

Czytaj także:
Znany trener już wkrótce może zostać zwolniony. To otwiera szanse przed PZPN
Złoty But: zobacz miejsce Roberta Lewandowskiego

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×