Wiadomo, kiedy Fame MMA odkryje karty. Organizatorzy zdradzą tajemnice

Niedziela będzie ważnym dniem dla organizacji Fame MMA. Podczas specjalnej konferencji prasowej ogłoszony zostanie m.in. rywal "Nitrozyniaka". Ponadto zdradzone mają zostać pilnie strzeżone tajemnice.

MK
Fame MMA WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Fame MMA
20 listopada 2021 roku odbyła się ostatnia gala Fame MMA. W walce wieczoru Kasjusz Życiński zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. "Don Kasjo" pokonał go jednogłośną decyzją sędziów, a później wygrał jeszcze z Michałem "Boxdelem" Baronem".

Organizatorzy pracują już nad kolejnymi odsłonami tej imprezy. Póki co jednak data następnej gali owiana jest tajemnicą, podobnie jak karta walk.

Wiele wyjaśni się podczas konferencji prasowej. Zaplanowana została na najbliższą niedzielę, o godz. 18:00. Jak zapewnili organizatorzy, zdradzonych zostanie wtedy kilka pilnie strzeżonych tajemnic.

Ogłoszony zostanie chociażby rywal "Nitrozyniaka", który niespodziewanie związał się z Fame MMA. To był jeden z najgłośniejszych transferów w świecie freak fightów w ostatnich miesiącach.

Wszystko wskazuje na to, że do Fame MMA dołączą kolejni zawodnicy. Planowane są także interesujące zestawienia walk. Oprócz Sergiusza Górskiego w gali mają wziąć udział m.in. Jacek Murański, raper Sarius czy Szymon "Isamu" Kasprzyk.

Specjalna konferencja odbędzie się w niedzielę, 23 stycznia o godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie w serwisach YouTube, Twitch i Facebook.

Czytaj także:
Smolasty coraz bliżej powrotu do Fame MMA. Już trenuje
Adam Nawałka był bożyszczem. Tak wyglądał w młodości

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: polska sportsmenka na egzotycznych wakacjach. "Dlaczego nie"
Czy obejrzysz galę Fame MMA 13?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×