Też to widzisz? Komentarze pod zdjęciem Miss Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak najczęściej prezentuje się swoim fanom w stroju treningowym podczas wizyty na siłowni. Tym razem była Miss Polski pokazała się w zupełnie innej odsłonie.

W tym artykule dowiesz się o:

Krótka skórzana kurtka, bielizna i... kapcie - w takiej wersji Renaty Nowak fani najprawdopodobniej jeszcze nie widzieli. Czołowa polska trenerka personalna i zawodniczka sportów sylwetkowych zdradziła fanom, jak spędziła ostatni weekend.

"Regeneracja ciała i umysłu. Wystarczył weekend w poindustrialnej enklawie nad brzegiem jeziora by naładować baterie na kolejne pochmurne dni" - napisała obok ostatniego zdjęcia w mediach społecznościowych (zobacz niżej).

Nowak szeroko się uśmiecha, siedząc na schodach i prezentując długie nogi. Fani tym razem zwrócili jednak największą uwagę na pewną część jej garderoby.

"Świetne laczki", "pozytywne kapciuszki, pięknie wyglądasz", "fajne kapcie", "ciapeksy sztos" - piszą internauci.

O Nowak zrobiło się głośno po tym jak została Miss Polski w 2005 roku. Po latach postanowiła się sprawdzić również w zawodach bikini fitness. Dzięki nieustannym treningom Nowak już może pochwalić się tytułami dwukrotnej mistrzyni Polski i Europy. Do tego Nowak jest trenerką osobistą i fit motywatorką kobiet.

Czytaj też: Napięła pośladki na siłowni. Komentarze mówią wszystko Zagadka rozwiązana. To dlatego Lewandowska częściej pojawia się w Warszawie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ten to ma życie! Majdan pochwalił się zdjęciami z Tajlandii

Źródło artykułu: