Jaś Kapela poznał rywala. To znany aktor i gwiazda disco-polo

Organizatorzy Prime Show MMA 2: Kosmos długo kazali czekać fanom na ogłoszenie rywala Jasia Kapeli. Zestawienie jednak nie zawiodło, bowiem lewicowy aktywista będzie walczył z Konradem Skolimowskim znanym z "Barw Szczęścia" i utworów disco-polo.

Artur Babicz
Artur Babicz
Jaś Kapela Instagram / Na zdjęciu: Jaś Kapela
Trzeba przyznać, że Jaś Kapela to jedno z największych zaskoczeń polskich freak fightów w 2022 roku. Poeta i lewicowy aktywista w walce z Ziemowitem Piastem Kossakowskim był underdogiem, ale to nie przeszkodziło mu rozbić rywala. Ten nawet trafił aż do szpitala (więcej o tym pojedynku TUTAJ).

Wówczas było jasne, że to nie była ostatnia przygoda Kapeli w MMA. Kibice na kolejny pojedynek długo nie musieli czekać, bowiem będzie on walczył na gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Jednak przez długi czas nie było wiadome, kto będzie jego rywalem. W pewnym momencie zaczęło to nawet niepokoić fanów. To już jednak nieaktualne. Poznaliśmy kolejnego rywala znanego poety.

W oktagonie z Jasiem Kapelą zmierzy się Konrad Skolimowski. "Skolim" to gwiazda polskich seriali (najbardziej znany z "Barw Szczęścia") oraz muzyk disco-polo. Wystarczy powiedzieć, że jego utwory na Youtube zaliczyły ponad 60 000 000 wyświetleń.

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się już 9 lipca w Arenie Gdynia. W walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Ponadto, w oktagonie będzie można zobaczyć, m.in. Dominikę Rybak, Adama Soroko czy Marcina Wrzoska.

Zobacz także: Wach gościł u Tajnera
Zobacz także: Patologia to mało powiedziane

ZOBACZ WIDEO: Szpilka odsłonił kulisy walki. Szef KSW tłumaczy, co dalej
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×