Znamy pierwsze szczegóły Prime Show MMA 5! Karta walk zaczęła się imponująco

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Kasjusz Życiński
Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Kasjusz Życiński
zdjęcie autora artykułu

W ostatnich miesiącach było dużo plotek na temat federacji Prime Show MMA. Okazuje się, że jednak zobaczymy kolejną galę tej organizacji freak fightowej. Co więcej, pierwsze szczegóły pozwalają myśleć o wielkim wydarzeniu.

Organizacja Prime Show MMA długo kazała czekać fanom na szczegóły kolejnego wydarzenia. Media społecznościowe milczały i nie zdradzały postępów prac. Jedynie Paweł Jóźwiak w wywiadach czy to przed Fame MMA, czy to przed High League zapowiadał, że trzeba spodziewać się wielkiego wydarzenia. Wiele właśnie na to wskazuje.

Ostatecznie po miesiącach oczekiwań ogłoszono pierwsze szczegóły. Gala Prime Show MMA 5 odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu już 1 lipca. Może to wskazywać na to, że tym razem organizatorzy liczą na dużą frekwencję podczas wydarzenia.

Poznaliśmy również pierwszych trzech uczestników. Jako pierwszych przedstawiono sylwetki Kasjusza "Dom Kasjo" Życińskiego oraz Michała 'Bagiety' Gorzelanczyka. Obaj to najbardziej znani przedstawiciele federacji. Jednak to nie wszystko, bowiem pochwalono się również nowym transferem.

Właśnie podczas wydarzenia we Wrocławiu we freak fightach zadebiutuje znany chuligan ze stadionów piłkarskich - Patryk "Wielki Bu" Masiak. Niedawno wokół niego było sporo zamieszania, ponieważ ze względu na jego przeszłość było wiele głosów nawołujących do tego, aby organizacje nie dały mu szansy na zarobek. Ostatecznie nikt się nie ugiął pod presją internautów i dostał on szansę występów na zawodowych galach, na których pokazał się z bardzo dobrej strony. Teraz natomiast zadebiutuje we freak fightach.

Zobacz także: Grzebyk zmotywowany po KSW 82 Zobacz także: Po tych słowach "Juras" totalnie się rozkleił

ZOBACZ WIDEO: "Teraz będę bił z lepy". Andrzej Grzebyk zabawił się w Conora McGregora

Źródło artykułu: WP SportoweFakty