Przed wylotem rozmawiał z Błachowiczem. Zdradził jego prośbę

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / FOTON / Mike Roach/Zuffa LLC - Getty Images / Na zdjęciu: Jan Błachowicz i Tomasz Karolak
PAP / FOTON / Mike Roach/Zuffa LLC - Getty Images / Na zdjęciu: Jan Błachowicz i Tomasz Karolak
zdjęcie autora artykułu

Jana Błachowicza czeka walka z Alexem Pereirą na gali UFC 291. Polski zawodnik może liczyć na wsparcie rodaków, w tym m.in. Tomasza Karolaka. Aktor, a prywatnie przyjaciel "Cieszyńskiego Księcia" wyznał, co usłyszał od niego przed wylotem do USA.

W tym artykule dowiesz się o:

Na najbliższy weekend zaplanowano galę UFC 291. Walkę na niej stoczy Jan Błachowicz, który w ramach co-main eventu zmierzy się z Brazylijczykiem Alexem Pereirą. Zwycięzca tej walki najprawdopodobniej stanie się głównym kandydatem do walki o pas w wadze półciężkiej.

Polski zawodnik może liczyć na spore wsparcie z kraju. Jednym z jego przyjaciół jest znany aktor, Tomasz Karolak. To właśnie on miał okazję śledzić treningi Błachowicz przed wylotem do Stanów Zjednoczonych.

- Oglądałem jego przygotowania do walki. Rozmawiałem z nim też krótko przed wylotem do Stanów Zjednoczonych i powiedział mi, że czuje się przygotowany do tej walki, natomiast, co ciekawe, prosi o wysyłanie mu dobrej energii. Jeżeli zatem będziecie oglądać ten pojedynek, to pozytywne myślenie Jankowi jest potrzebne - powiedział aktor w rozmowie z Polsatem Sport.

ZOBACZ WIDEO: Mieczkowski prosto z mostu po KSW: byłem w szoku

Polscy kibice, którzy zamierzają śledzić walkę "Cieszyńskiego Księcia" muszą zarwać nockę bądź nastawić wcześnie budziki. Karta główna gali UFC 291 rozpocznie się o godzinie 4:00 naszego czasu, a sam Błachowicz walkę stoczy w okolicach 5:00-5:30.

- Ja jestem rozemocjonowany, bo jest szansa powrotu do walki o pas mistrzowski. Wiemy, jaki jest Pereira. Wiemy, że ma słaby parter, co chyba wszyscy podkreślają. Wiemy, też, że Janek jest w tym parterze lepszy i zobaczymy, co się będzie działo - powiedział Karolak, który na pewno nie ominie walki swojego przyjaciela.

Transmisję telewizyjną w naszym kraju z walki Błachowicz - Pereira przeprowadzi Polsat Sport. Istnieje możliwość obejrzenia jej w internecie za pośrednictwem aplikacji Polsat Box Go, która pozwala także śledzić rywalizację Polaka na telefonie.

Przeczytaj także: Szykuje się świetna gala! Sprawdź, kto zawalczy na UFC 291 Jan Błachowicz w elitarnym gronie. Pochwalił się wyjątkowym prezentem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty