Poznaj datę losowania i ważenia przed galą GROMDA 7!

10 grudnia odbędzie się krwawa GROMDA 7, podczas której w walce wieczoru zmierzą się "MAXIMUS" oraz "BALBOA". odbędzie się ceremonia ważenia zawodników oraz losowanie par turniejowych i super fightów.

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Łukasz Parobiec pokonał Bartłomieja Bielasa na gali GROMDA 6 Materiały prasowe / Łukasz Parobiec pokonał Bartłomieja Bielasa na gali GROMDA 6
W walce wieczoru gali GROMDA 7 spotkają się Bartłomiej "BALBOA" Domalik oraz Dawid "MAXIMUS" Żółtaszek. Droga obu zawodników do finału turnieju nie była łatwa. Przelana krew, brutalne nokauty i wielki ringowe wojny, to było to, co zobaczyliśmy w wykonaniu bohaterów nadchodzącego wydarzenia.

Ponadto na gali zobaczymy gwiazdę sportowego Hollywood - Rafała "ŁAZARA" Łazarka, który jest gotowy na kolejne szalone i krwawe wymiany. Nie zabraknie oczywiście super fightów, oczekiwanych powrotów i nowych bitnych fighterów. W super walce wystąpi również dobrze znany z poprzednich edycji "CAPO".

Już w czwartek, 9 grudnia odbędzie się ceremonia ważenia zawodników oraz losowanie par turniejowych i super fightów. Transmisja z ceremonii na żywo o 14:00 na social mediach organizacji GROMDA.

Rozpoczęcie gali w piątkowy wieczór rozpocznie się o godzinie 20:00. Transmisja odbędzie się w systemie pay-per-view, a wydarzenie można oglądać na stronie GROMDA.tv.

Zobacz także: KSW 66. Organizacja zapowiada powrót Michała Materli [WIDEO]

Zobacz także: Gwiazdor Fame MMA chce walki z Pudzianowskim. "To będzie po prostu bitka"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Maciej Kawulski zdradza, dlaczego Wrzosek został zwolniony z KSW
Kto zwycięży?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×