Natalia Partyka zmieniła klub

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Czołowa polska tenisistka stołowa, [tag=5627]Natalia Partyka[/tag] zdecydowała się na zmianę barw klubowych. Zawodniczka poinformowała o tym na facebooku.

W tym artykule dowiesz się o:

- Kochani, chciałabym Was poinformować, że od nowego sezonu będę grać w barwach najlepszego klubu w Polsce i jednego z czołowych klubów w Europie KTS Zamek- SPAR Tarnobrzeg! Bardzo się cieszę, że dołączyłam do tak dobrej drużyny. Przede mną nowe wyzwania i nie ukrywam, że mam nadzieję, iż przyczynię się do wielu sukcesów mojego nowego klubu - napisała Partyka. [ad=rectangle] - Jak być może część z Was wie, przez 7 lat grałam w klubie SKTS Sochaczew. Siedem sezonów spędzonych w Sochaczewie wspominam bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak samo wspominają to sochaczewscy kibice. Dlatego ogromne dzięki dla całego Sochaczewa za wspólnie spędzony czas! Mam nadzieję, że w dalszym ciągu wszyscy będziecie za mnie mocno trzymać kciuki! - dodała złota medalistka paraolimpiady.

KTS Zamek SPAR Tarnobrzeg jest mistrzem Polski. W przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. W minionych rozgrywkach tarnobrzeżanki dotarły do półfinału tych rozgrywek. Z Partyką w składzie szanse Zamku na zwycięstwo w LM będą jeszcze większe.

Źródło artykułu: