Agnieszka Radwańska wciąż to ma! Tak zakończyła mecz (WIDEO)

Agnieszka Radwańska wraz z Jeleną Janković odniosły zwycięstwo w turnieju legend podczas Wimbledonu. Polka pokazała, że choć karierę zakończyła, to wciąż ma wysokie umiejętności.

Łukasz Witczyk
akcja w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: akcja w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej
Towarzyski turniej legend to impreza towarzysząca wielkoszlemowemu Wimbledonowi. Udział w nim biorą tenisiści, którzy zakończyli już profesjonalną karierę. Zawody z ich udziałem obserwuje spora liczba fanów. W tym roku do udziału zaproszona została Agnieszka Radwańska.

Polka podczas turnieju deblowego jest w parze z Jeleną Janković. W pierwszej rundzie duet ten poradził sobie z Włoszkami Flavią Pennettą i Francescą Schiavone. Spotkanie rozstrzygnęło się w dwóch setach po 71 minutach wynikiem 6:4, 6:3 dla Polki i Serbki.

Radwańska karierę skończyła w 2018 roku. Postawiła na życie rodzinne, wychowuje synka. Wciąż jednak regularnie trenuje i utrzymuje formę. Potwierdziła to podczas meczu z Włoszkami.

Polka w świetnym stylu zakończyła mecz. Na nagraniu opublikowanym przez Polsat Sport widać, jak stojąca przy siatce Radwańska zadała decydujący cios. Uderzyła nie do obrony. Zresztą, zobaczcie sami: