Ze złości "strzelił" prosto w kamerę. Mnóstwo szkła na korcie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/sPETEcore / Elias Ymer zniszczył kamerę
Twitter / twitter.com/sPETEcore / Elias Ymer zniszczył kamerę

Podczas meczu turnieju ATP Challenger Tour w Salzburgu Elias Ymer nie był w stanie opanować nerwów i... zniszczył kamerę.

W tym artykule dowiesz się o:

W zawodach ATP w Salzburgu kibice byli świadkami niecodziennej sytuacji. Podczas meczu pierwszej rundy pomiędzy Francuzem Corentinem Moutetem i Szwedem etiopskiego pochodzenia Eliasem Ymerem zniszczeniu uległa kamera na korcie!

W dziesiątym gemie przy wyniku 5:4 dla rywala, serwował 26-letni Ymer. Tenisista nie krył irytacji po nieudanych zagraniach. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy popełnił kolejny niewymuszony błąd.

Ymer wtedy nie wytrzymał nerwowo i z całej siły uderzył rakietą w piłkę, którą rzucił w jego kierunku chłopiec od podawania piłek. Potężna "bomba" trafiła w kamerę i po chwili na kort spadły odłamki szkła (patrz wideo poniżej).

Sędzia był zmuszony przerwać pojedynek. Po oczyszczeniu nawierzchni ze szkła mecz został wznowiony, a reprezentant Szwecji przegrał w dwóch setach (4:6, 3:6). Na razie nie wiadomo, czy Ymer zostanie ukarany przez ATP za nieodpowiedzialne zachowanie.

Zobacz: Kapitalny ćwierćfinał Wimbledonu! Rafael Nadal przetrwał wielki kryzys Dlaczego Federer i Williams nie kończą kariery? Legenda tenisa tłumaczy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty