Chinka tylko odprowadziła piłkę wzrokiem. Świetne zagranie Igi Świątek [WIDEO]

Iga Świątek wróciła na zwycięską ścieżkę w turnieju WTA San Diego. Polska tenisistka znowu popisuje się znakomitymi zagraniami, a jedno z nich robi furorę w sieci.

Robert Czykiel
świetne zagranie Igi Świątek Twitter / Na zdjęciu: świetne zagranie Igi Świątek
Iga Świątek niedawno przegrała w finale turnieju WTA w Ostrawie. Polka szybko przemieściła się z Czech do amerykańskiego San Diego. Tam rozpoczęła zmagania od drugiej rundy i po jednym spotkaniu zameldowała się w ćwierćfinale.

Qinwen Zheng sprawiła sporo problemów polskiej tenisistce. Po dwóch setach mieliśmy remis, ale trzecia partia była znakomita w wykonaniu Polski. Świątek ostatecznie wygrała 6:4, 4:6, 6:1.

Były momenty, w których ręce składały się same do oklasków. Kibice zareagowali żywiołowo po jednej z akcji w drugim secie. 21-latka zagrała znakomicie po linii, a Chinka mogła tylko bezradnie odprowadzić piłkę wzrokiem.

"Fantastycznie" - krótko i wymownie podsumował komentator.

Iga Świątek w ćwierćfinale zmierzy się z Coco Gauff. Amerykanka jeszcze nigdy nie wygrała z naszą reprezentantką. Pojedynek odbędzie się w piątek.