Trafiła! Kapitalne zagranie Igi Świątek [WIDEO]

Komentator nie dowierzał, że piłka po uderzeniu Igi Świątek trafiła w narożnik kortu. Polka popisywała się efektownymi zagraniami w meczu z Aryną Sabalenką.

Iga Świątek w czasie meczu z Aryną Sabalenką Twitter / Canal+Sport / Iga Świątek w czasie meczu z Aryną Sabalenką
Iga Świątek ma za sobą komplet trzech wygranych w World Tennis League. W meczu z Aryną Sabalenką nie miała dużego problemu z odniesieniem zwycięstwa. Wygrana 6:1, 6:3 była przekonująca, a wszystkie zrywy Białorusinki okazały się bezskuteczne.

Świątek popisała się kilkoma efektownymi zagraniami, a jedno z najbardziej eleganckich uderzeń pozwoliło powiększyć przewagę na 4:1 w pierwszym secie.

"To okres przedświąteczny, czy pełnia sezonu? Bo my różnicy w jakości gry Igi Świątek specjalnie nie widzimy" - czytamy na Twitterze Canal Plus Sport, a akcję Polki można zobaczyć poniżej.

W tym gemie Świątek odbierała podanie przeciwniczki i po odbiciu serwisu wyrzucającego, szybko przejęła inicjatywę w wymianie. Kiedy Sabalenka zdecydowała się na skrót, Świątek natychmiast ruszyła do siatki i odegrała piłkę w pobliże narożnika kortu. Białorusinka wyłącznie odprowadziła piłkę wzrokiem i wybrała się prosto na przerwę.

Czy Iga Świątek wygra w swojej karierze Wimbledon?