Pierwszy krok wykonany. Sprawdź, kiedy kolejny mecz Huberta Hurkacza

Hubert Hurkacz z pewnym awansem do II rundy Australian Open. Polak w trzech setach pokonał Pedro Martineza. Sprawdź, kiedy i z kim rozegra swój kolejny mecz w Melbourne.

Mateusz Kozanecki
Hubert Hurkacz PAP/EPA / James Ross / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Do tej pory najlepszym wynikiem Huberta Hurkacza w Australian Open było osiągnięcie drugiej rundy w 2020 i 2022 roku. Wrocławianin wyrównał ten wynik.

W poniedziałek pewnie pokonał zajmującego 60. miejsce w rankingu ATP Pedro Martineza. Całe spotkanie trwało niespełna dwie godziny, a Hiszpan tylko w pierwszym secie postawił twardsze warunki.

Rozstawiony z dziesiątką Hurkacz w drugiej rundzie turnieju zmierzy się z lepszym w meczu Lorenzo Sonego - Nuno Borges. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek (16 stycznia), około godz. 5:00 czasu polskiego.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy dokładnie swój kolejny mecz rozegra Hubert Hurkacz. Druga runda wystartuje w środę, 18 stycznia. Szczegółowy plan gier powinien być znany we wtorek po południu czasu polskiego.

Przed rokiem Hurkacz mierzył się w drugiej rundzie z Francuzem Mannarino. Rywal rozstrzygnął ten pojedynek w trzech setach.